Laatste manche

Uitslagen 2017

Nederland 23 april 2017

Tot1eT2eT+
1Toby MartinGBVertigo19145
2Dan PeaceGBGasGas19163
3Arnau FarréESGasGas20155
4Jack PeaceGBGasGas311318
5Teo ColairoFRBeta351817
6Andrea RivaITSherco382414
7Iwan RobertsGBBeta40346
8Pietro PetrangeliITSherco4926194
9Martin MatejicekCZGasGas533716
10Ib AndersenNOGasGas532924
11Sondre HagaNOTRS633726
12Jarmo RobrahnDEGasGas663135
13Ole Kristian SorensenNOSherco693633
14Max FaudeDEBeta724329
15Martin KroustekCZVertigo764630
16Lorenzo GandolaITScorpa81373311
17Sascha NeumannDEScorpa1135855
18Marek WunschCZGasGas1155164
19Randy KerstjensNLGasGas1156154
20Arthur RoveryFRSherco1165258
21Hugo JervisGBBeta1176255
22Timmy HippelDEBeta11962561
23Henry VierimaaFIVertigo1317061
24Andris GrinfeldsATSherco13266597
25Leevi LindqvistFIGasGas1397168

België

29 april 2017Tot1eT2eT+
1Iwan RobertsGBBeta312110
2Arnau FarréESGasGas34277
3Jack PeaceGBGasGas411922
4Toby MartinGBVertigo412615
5Sondre HagaNOTRS633924
6Max FaudeDEBeta673532
7Pietro PetrangeliITSherco684523
8Martin KroustekCZVertigo723834
9Ole Kristian SorensenNOSherco733934
10Andrea RivaITSherco743341
11Ib AndersenNOGasGas765026
12Martin MatejicekCZGasGas875334
13Lorenzo GandolaITScorpa915140
14Arthur RoveryFRSherco1086048
15Andris GrinfeldsATSherco1236459
16Henry VierimaaFIVertigo1397168
17Leevi LindqvistFIGasGas1427171
18Marek WunschCZGasGas1446975
  
30 april 2017Tot1eT2eT+
1Arnau FarréESGasGas271512
2Iwan RobertsGBBeta30228
3Toby MartinGBVertigo321517
4Jack PeaceGBGasGas392316
5Pietro PetrangeliITSherco532429
6Sondre HagaNOTRS543420
7Ib AndersenNOGasGas582731
8Andrea RivaITSherco593920
9Max FaudeDEBeta613229
10Lorenzo GandolaITScorpa642935
11Martin MatejicekCZGasGas684226
12Martin KroustekCZVertigo723834
13Ole Kristian SorensenNOSherco844935
14Arthur RoveryFRSherco854639
15Marek WunschCZGasGas1165759
16Andris GrinfeldsATSherco1195960
17Henry VierimaaFIVertigo1266462
18Randy KerstjensNLGasGas1326765
19Leevi LindqvistFIGasGas1387167

Italiië 6 augustus 2017

6 augustus 2016Tot1eT2eT+

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.