Eindstand 2009

TotPTITPLCZES
1Loris GubianFRGasGas871520172015
2Alfredo GomezESMontesa852013151720
3Alexz WiggGBBeta73615201517
4Matteo GrattarolaITSherco731717131313
5Francesc MoretESGasGas541111101111
6Alexandre FerrerFRSherco5113991010
7Jack ChallonerGBBeta471081199
8Simone StaltariITGasGas2951887
9Martin KroustekCZBeta235675
10Ross DanbyGBGasGas224108
11Henri HimmanenFIBeta1376
12BenoÓt DangnicourtFRBeta1192
13Jan JunklewitzDESherco1174
14Guillaume LaniŽlFRScorpa88
15Emil GyllenhammarSEGasGas77
16George MortonGBBeta743
17Jiri SvobodaCZBeta66
18Andrea MazzocchinITMontesa66
19Mardon MoiNOBeta633
20Jiri FikejzCZSherco55
21Johannes GschaiderATBeta55
22Laia SanzESMontesa44
23Ivan PeydroESGasGas422
24Jan PeetersDEBeta33
25Markus SchutteDEMontesa22
26James FryGBSherco211

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.