Eindstand 2010

TotITESPLADITCZ
1Alexz WiggGBBeta9717820171520
2Matteo GrattarolaITSherco94201715151017
3Jack ChallonerGBBeta82151517111113
4Pere Garcia BorrelasESGasGas601171313610
5Alfredo GomezESMontesa53202013
6Martin KroustekCZBeta47101110115
7Andrea VaccarettiITBeta415108711
8Luca CotoneITGasGas36869535
9Alexandre FerrerFRSherco3313119
10Francesc MoretESGasGas301317
11Daniele MaurinoITGasGas29920
12BenoÓt DangnicourtFRBeta197102
13Jiri FikejzCZSherco19829
14Jan JunklewitzDESherco185346
15Matteo PoliITBeta172447
16Ivan PeydroESGasGas14275
17Jonathan RichardsonGBSherco1394
18Laia SanzESMontesa12192
19Ib Vegard AndersenNOGasGas1046
20Gabriel MarcinowPOGasGas963
21Jan PetersDEBeta88
22Fabrizio LenziITMontesa88
23Jesper JohansonSEBeta77
24Mirco KammelDEBeta734
25Andrea MazzocchinITMontesa66
26Tanguy MottinFRGasGas55
27David MilanESSherco33
28Mardon MoiNOBeta33
29Christian TeuscherCHGasGas22
30Robert CedricCHHonda211
31Jean GuillaumeFRBeta11
32Matteo CominoliITBeta11

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.