Eindstand 2011

TotITDEESADITCZ
1Jack ChallonerGBBeta10220202013920
2Matteo GrattarolaITGasGas90171511151715
3Alfredo GomezESMontesa90131713171317
4Francesc MoretESMontesa8215615201511
5Pere Garcia BorrelasESGasGas571111910610
6BenoÓt DangnicourtFRBeta55101317114
7Francesco IolittaITBeta5097107107
8Matteo PoliITOssa3168116
9Jonathan RichardsonGBSherco2910667
10Luca CotoneITGasGas2773539
11Martin KroustekCZBeta25515113
12Carles TraviesaESGasGas252788
13Tanguy MottinFRMontesa224495
14Daniele MaurinoITBeta2020
15Maxime WarenghienBEOssa18981
16Gianluca TournourITGasGas158322
17HŚkon PedersenNOSherco10523
18Emil GyllenhammarSEMontesa981
19Filppo LoccaITBeta734
20Jiri FikejzCZBeta55
21Laia SanzESMontesa44
22Ivan PeydroESGasGas44
23Gabriel MarcinowPOGasGas33
24Jesper JohansonSEBeta22
25Carsten StranghŲnerDEGasGas22
26Ib AndersenNOGasGas11

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.