Eindstand 2012

TotITITPOCZFRNL
1Matteo GrattarolaITGasGas120202020202020
2Daniele MaurinoITBeta81171710111313
3Matteo PoliITOssa7213617151011
4Pere Borrelas GarciaESGasGas7110911131117
5Giacomo SaleriITBeta58810157810
6Martin KroustekCZBeta5563131797
7Gianluca TournourITGasGas413481079
8Cedric TempierITSherco3415217
9Jonas WidschwendterAUSherco279846
10Maxime WarenghienBEGasGas261115
11Filippo LoccaITBeta19595
12Jan JunklewitzDESherco16268
13Steven CoquelinFRGasGas1515
14Francesc MoretESMontesa1515
15Jorge CasalesESGasGas1313
16BenoÓt DangnicourtFRBeta1248
17Andrea VaccarettiITBeta1111
18Gabriel MarcinowPOGasGas1174
19Tanguy MottinFRMontesa99
20Jack SheppardGBBeta77
21Luca CotoneITGasGas77
22Jťrome BťthuneFRScorpa66
23Chritian KregelohDEOssa55
24Kristan SorensenNOSherco55
25Hakon PedersenNOSherco55
26Markus SchŁtteDEBeta44
27Ewoud LalkensNLBeta33
28Guilaume JeanFRBeta33
29Tim AmonDEBeta33
30Jean Pilippe LerdaFRGasGas22
31Tim StuckmannDEGasGas22
32Pierre Marie VaglioFRBeta11
33Carles TraviesaESGasGas11
34Andrea MazzocchinITBeta11

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.