Eindstand 2013

TotCZITNOSE
1Eddie KarlssonSEJTG38510010010085
2Luca CotoneITGasGas340708585100
3Pere Borrelas GarciaESGasGas23550607055
4Martin KroustekCZBeta21555704545
5Ib AndersenNoGasGas21560405560
6Franz KadlecDEGasGas175456070
7Jan JunklewitzDESherco15045302550
8Matteo PoliITOssa1358550
9Christian KregelohDEOssa110353540
10Kristian SorensenNOSherco9218143030
11Michel SchulteDEGasGas8830181822
12Markus SchŁtteDEBeta80252035
13Martin HemmerNoBeta654025
14Mirco KammelDEJTG624022
15Francesco IolittaITMontesa5555
16Martin LagergrenSESherco54162216
17Hakon PedersenNOOssa5050
18Tim StuckmannDEGasGas362016
19Francesco CabriniITBeta3535
20Pietro FiolettiITSherco2525
21Gabriel MarcinowPOGasGas2222
22Dennis EkbergSEBeta2020
23Jan BrockmeyerDEBeta2020
24Anton LorenssonSEBeta1818
25Dominik WŁnschCZGasGas1616

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.