Eindstand 2014

TotITITCZCZBE
1Franz KadlecDEGasGas4558510010070100
2Maxime WarenghienCHSherco400100704510085
3Luca CotoneITGasGas3057085605535
4Hakon PedersenNOOssa2781855508570
5Jack PriceGBGasGas2454040556050
6Martin KroustekCZBeta21050855025
7Giacomo SaleriITBeta150604545
8Iwan RobertsGBBeta14125164060
9Pere Borrelas GarciaESGasGas12335251845
10Jonas WidschwentlerDESherco1215510202214
11Billy BoltGBOssa120303555
12Jiri SvobodaCZBeta115207025
13Timo MoyhanenSFOssa11179352040
14Kristian SorensenNOSherco98814401422
15Marek WunschCZGasGas8998223020
16Matteo PoliITOssa804535
17Gabriele GiarbaITOssa761660
18Ivar NorumNOOssa55122518
19Pietro PetrangeliITGasGas522230
20Quentin Carles de CaudembergFRBeta5050
21Jan JunklewitzDESherco502030
22Randy KerstjensNLGasGas4967121212
23Manuel VollggerATBeta3661416
24Gabriel MarcinowPOGasGas341618
25Steven CoquelinFRGasGas3030
26Declan BullockGBBeta281018
27Gianluca TournourITGasGas2222
28Jussi HaapanenSFGasGas1616
29Martin MatejicekCZGasGas1414
30Ib AndersenNOGasGas1212
31Michel SchulteDEGasGas55

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.