Eindstand 2015

TotITITITBECH
1Gianluca TournourITGasGas440100858570100
2Francesc MoretESVertigo410701007010070
3Steven CoquelinFRGasGas34585451006055
4Hakon PedersenNOOssa2605055504560
5Iwan RobertsGBBeta200308585
6Francesco CabriniITOssa1972235455540
7Martin MatejicekCZGasGas1961660354045
8Ib AndersenNOGasGas1662030165050
9Matteo PoliITOssa155455060
10Martin KroustekCZBeta1531840403025
11Pietro FiolettiITBeta1472520553512
12Dan PeaceGBGasGas130357025
13Jiri SvobodaCZBeta1051425142230
14Kenny ThomasFRBeta82402220
15Ivar NorumNOOssa819830259
16Sascha NeumannDEGasGas7418221618
17Marcus EliassonSEBeta6819182020
18Quentin Carles de CaudembergFRBeta6060
19Yannic StraubDEGasGas60416121216
20Gabriele GiarbaITOssa5555
21Marek WunschCZGasGas537129187
22Manuel VollggerATBeta4721071414
23Jarmo RobrahnDEBeta44121022
24Noe PretalliChJTG38335
25Sondre HagaNOBeta3814888
26Hugo JervisGBBeta19910
27Daniel AndreassonSEGasGas181710
28Randy KerstjensNLGasGas14176
29Teo CollardFRScorpa1010
30Timo MoyhanenFIOssa88
31Andrea RivaITBeta66
32Kristian SorensenNOSherco55
33Dennis StetterDEGasGas11

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.