Eindstand 2016

TotITFRFRCZCZDE
1Miquel GalabertESSherco555100858585100100
2Dan PeaceGBGasGas42560100100505560
3Iwan RobertsGBBeta4255570601007070
4Quentin Carles de CaudembergFRBeta330405570605055
5Francesc MoretESVertigo31085558585
6Martin MatejicekCZGasGas267225055454550
7Jarmo RobrahnDEBeta203184050252545
8Toby MartinGBBeta170706040
9Sondre HagaNOBeta15774545201822
10Timo MoyhanenFIVertigo1562060401620
11Ib AndersenNOBeta14530404035
12Martin KroustekCZVertigo13682018353520
13Gabriele GiarbaITMontesa121703516
14Jonas WindschwendterDETRS116121430301614
15Daniel AndreassonSEScorpa904182282216
16Sascha NeumannDEScorpa841622201412
17Marco FiolettiITSherco81141093018
18Marius ChristiansenNOGasGas7222525128
19Martin PochezFROssa653035
20Hugo JervisGBBeta55116141014
21Pierre SauvageFRSherco5050
22Declan BullockGBBeta4545
23Marcus EliassonSEBeta45522108
24Marek WunschCZGasGas3931899
25Randy KerstjensNLGasGas371127710
26Pietro FiolettiITBeta3535
27Max FaudeDEBeta3030
28Jan PeetersDEBeta2525
29Teo ColairoFRBeta2525
30Markus SchutteDEMontesa1212
31Kristian SorensenNOSherco1010
32Noe PretalliCHMontesa99
33Dave HanrathsNLGasGas77
34Julian BerntsenNOGasGas66

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.