Eindstand 2017

TotNLBEBEIT
1Arnau FarrťESGasGas3557085100100
2Iwan RobertsGBBeta315451008585
3Toby MartinGBVertigo285100607055
4Jack PeaceGBGasGas25060706060
5Andrea RivaITSherco17050304050
6Pietro PetrangeliITSherco16540455525
7Dan PeaceGBGasGas1558570
8Sondre HagaNOTRS15025555020
9Ib AndersenNOGasGas13030254530
10Max FaudeDEBeta12518503522
11Martin MatejicekCZGasGas12235222540
12Lorenzo GandolaITScorpa10914203045
13Martin KroustekCZVertigo9616402218
14Teo ColairoFRBeta905535
15Ole Kristian SorensenNOSherco75203520
16Arthur RoveryFRSherco548181810
17Marek WunschCZGasGas5010101614
18Andris GrinfeldsATSherco3441614
19Leevi LindqvistFIGasGas3331299
20Henry VierimaaFIVertigo3151412
21Hugo JervisGBBeta23716
22Jarmo RobrahnDEGasGas2222
23Randy KerstjensNLGasGas19910
24Pierre SauvageFRMontesa1212
25Sascha NeumannDEScorpa1212
26Timmy HippelDEBeta66

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.