Eindstand 2018

TotESFRFRITBE
1Matteo GratarolaITMontesa48510010085100100
2Francesc MoretESMontesa3708585707060
3Dan PeaceGBGasGas3054550408585
4Marc RibaESTRRS2806070255570
5Jack PeaceGBGasGas2505055504550
6Aniol GelabertESScorpa2357035354055
7Toby MartinGBMontesa2155560100
8Teo ColairoFRGasGas1981830605040
9Ib Vegard AndersenNOGasGas1924040552235
10Sondre HagaNOTRRS1562045301645
11Pietro PetrangeliITSherco1533018206025
12Quentin Carles de CaudenbergFRBeta1432522453516
13Lorenzo GandolaITScorpa921210103030
14Max FaudeDEBeta911612162522
15Martin KroustekCZTRRS902216181420
16Martin MatejicekCZGasGas81920221218
17Andrea RivaITSherco7314251420
18Petter BjerlinNOGasGas601014121014
19Hakon PedersenNOGasGas3535
20Paul ReumschŁsselDEGasGas287912
21Stefano GarneroITTRRS1818
22Randy KerstjensNLGasGas1358
23Sergio RibauESBeta88
24Gerard TruebaESBeta66
25Oliver SmithGBGasGas44
26Julian BerntsenNOGasGas33

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.