Laatste manche

Uitslagen 2010

ItaliŽ 4 april 2010

Tot1eT2eT+
1Matteo GrattarolaITSherco13112
2Alexz WiggGBBeta221111
3Jack ChallonerGBBeta23158
4Alexandre FerrerFRSherco281612
5Pere Garcia BorrelasESGasGas331914
6Martin KroustekCZBeta382414
7Jonathan RichardsonGBSherco3819163
8Luca CotoneITGasGas412219
9BenoÓt DangnicourtFRBeta453114
10Andrea MazzocchinITBeta462521
11Andrea VaccarettiITBeta472027
12Ib Vegard AndersenNOGasGas513219
13Mardon MoiNOBeta622834
14Matteo PoliITBeta642539
15Matteo CominoliITBeta663135

Spanje 17 april 2010

Tot1eT2eT+
1Alfredo GomezESMontesa
2Matteo GrattarolaITSherco
3Jack ChallonerGBBeta
4Francesc MoretESGasGas
5Alexandre FerrerFRSherco
6BenoÓt DangnicourtFRBeta
7Daniele MaurinoITGasGas
8Alexz WiggGBBeta
9Pere Garcia BorrelasESGasGas
10Luca CotoneITGasGas
11Tanguy MottinFRGasGas
12Jonathan RichardsonGBSherco
13David MilanESSherco
14Ivan PeydroESGasGas
15Laia SanzESMontesa

Polen 23 mei 2010

Tot1eT2eT+
1Alexz WiggGBBeta27189
2Jack ChallonerGBBeta492425
3Matteo GrattarolaITSherco492821
4Pere Garcia BorrelasESGasGas763640
5Martin KroustekCZBeta804436
6Andrea VaccarettiITBeta814338
7Luca CotoneITGasGas975047
8Jiri FikejzCZSherco1005644
9Jesper JohansonSEBeta1035152
10Gabriel MarcinowPOGasGas1045450
11Jan JunklewitzDESherco1065452
12Matteo PoliITBeta1085355
13Mirco KammelDEBeta1096544
14Christian TeuscherCHGasGas1176156
15Robert CedricCHHonda1296564

Andorra 13 juni 2010

Tot1eT2eT+
1Alfredo GomezESMontesa33
2Alexz WiggGBBeta1091
3Matteo GrattarolaITSherco13310
4Pere Garcia BorrelasESGasGas19127
5Jack ChallonerGBBeta231211
6Martin KroustekCZBeta268135
7Laia SanzESMontesa421428
8Andrea VaccarettiITBeta432221
9Ivan PeydroESGasGas452223
10Ib Vegard AndersenNOGasGas4520223
11Luca CotoneITGasGas512526
12Matteo PoliITBeta522725
13Jan JunklewitzDESherco522626
14Jiri FikejzCZSherco663135
15Jean GuillaumeFRBeta693435

ItaliŽ 24 juli 2010

Tot1eT2eT+
1Daniele MaurinoITGasGas
2Francesc MoretESGasGas
3Alexz WiggGBBeta
4Alfredo GomezESMontesa
5Jack ChallonerGBBeta
6Matteo GrattarolaITSherco
7Alexandre FerrerFRSherco
8Fabrizio LenziITMontesa
9Andrea VaccarettiITBeta
10Pere Garcia BorrelasESGasGas
11Ivan PeydroESGasGas
12Jan JunklewitzDESherco
13Luca CotoneITGasGas
14BenoÓt DangnicourtFRBeta
15Martin KroustekCZBeta

TsjechiŽ 28 augustus 2010

Tot1eT2eT+
1Alexz WiggGBBeta16943
2Matteo GrattarolaITSherco231112
3Martin KroustekCZBeta352312
4Jack ChallonerGBBeta411823
5Andrea VaccarettiITBeta622735
6Pere Garcia BorrelasESGasGas653431
7Jiri FikejzCZSherco844143
8Jan PetersDEBeta954253
9Matteo PoliITBeta1025250
10Jan JunklewitzDESherco1044559
11Luca CotoneITGasGas1055550
12Mirco KammelDEBeta11355571
13Gabriel MarcinowPOGasGas1205763
14Laia SanzESMontesa1276067
15Robert CedricCHHonda1447371

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.