Laatste manche

Uitslagen 2014

ItaliŽ 30 maart 2014

Tot1eT2eT+
1Maxime WarenghienCHSherco431
2Franz KadlecDEBeta19118
3Luca CotoneITSherco22913
4Giacomo SaleriITBeta241311
5Jonas WidschwentlerDESherco341717
6Quentin Carles de CaudembergFRBeta401426
7Matteo PoliITOssa401723
8Jack PriceGBGasGas40337
9Pere Borrelas GarciaESGasGas422220
10Steven CoquelinFRGasGas432419
11Iwan RobertsGBBeta472225
12Pietro PetrangeliITGasGas472423
13Jan JunklewitzDESherco492623
14Hakon PedersenNOOssa502822
15Gabriele GiarbaITOssa553817
16Martin MatejicekCZGasGas572532
17Ib AndersenNOBeta593326
18Declan BullockGBBeta643727
19Marek WunschCZGasGas743341
20Kristian SorensenNOSherco773938
21Timo MoyhanenSFOssa774532
22Randy KerstjensNLGasGas1065749
23Michel SchulteDEGasGas111573618

ItaliŽ 31 mei 2014

Tot1eT2eT3eT+
1Franz KadlecDEBeta50172013
2Luca CotoneITSherco60192318
3Maxime WarenghienCHSherco63241623
4Gabriele GiarbaITOssa79342223
5Hakon PedersenNOOssa81362520
6Martin KroustekCZBeta862826293
7Giacomo SaleriITBeta91272341
8Jack PriceGBGasGas91372925
9Matteo PoliITOssa93332634
10Pietro PetrangeliITGasGas94392629
11Pere Borrelas GarciaESGasGas95403520
12Gianluca TournourITGasGas98452132
13Jiri SvobodaCZBeta100393922
14Declan BullockGBBeta111404031
15Iwan RobertsGBBeta112403240
16Kristian SorensenNOSherco117503631
17Ivar NorumNOOssa122443642
18Jonas WidschwentlerDESherco131524930
19Timo MoyhanenSFOssa136485038
20Marek WunschCZGasGas1545548501
21Randy KerstjensNLGasGas163584758
22Manuel VollggerATBeta16855504320
23Billy BoltGBOssa5252

TsjechiŽ

28 juni 2014Tot1eT2eT+
1Franz KadlecDEBeta1082
2Martin KroustekCZBeta291910
3Jiri SvobodaCZBeta321319
4Luca CotoneITSherco351718
5Jack PriceGBGasGas35269
6Hakon PedersenNOOssa381919
7Maxime WarenghienCHSherco422121
8Kristian SorensenNOSherco593524
9Timo MoyhanenSFOssa622834
10Billy BoltGBOssa653728
11Ivar NorumNOOssa683137
12Marek WunschCZGasGas723834
13Jonas WidschwentlerDESherco743935
14Pere Borrelas GarciaESGasGas804139
15Gabriel MarcinowPOGasGas1024656
16Manuel VollggerATBeta1025745
17Rendy KerstjensNLGasGas1346965
18Iwan RobertsGBBeta2828
  
29 juni 2014Tot1eT2eT+
1Maxime WarenghienCHSherco14122
2Hakon PedersenNOOssa251510
3Franz KadlecDEBeta26719
4Jack PriceGBGasGas311219
5Luca CotoneITSherco321913
6Martin KroustekCZBeta352213
7Pere Borrelas GarciaESGasGas382117
8Iwan RobertsGBBeta512724
9Billy BoltGBOssa572532
10Marek WunschCZGasGas683731
11Jiri SvobodaCZBeta683929
12Jonas WidschwentlerDESherco733736
13Timo MoyhanenSFOssa803644
14Gabriel MarcinowPOGasGas935142
15Manuel VollggerATBeta935142
16Kristian SorensenNOSherco1045747
17Randy KerstjensNLGasGas1226557
18Ivar NorumNOOssa3737

BelgiŽ

24 augustus 2014Tot1eT2eT+
1Franz KadlecDEBeta593029
2Maxime WarenghienCHSherco613130
3Hakon PedersenNOOssa663927
4Iwan RobertsGBBeta753441
5Billy BoltGBOssa874641
6Jack PriceGBGasGas944252
7Giacomo SaleriITBeta955144
8Timo MoyhanenSFOssa1055649
9Luca CotoneITSherco1084959
10Jan JunklewitzDESherco1135855
11Martin KroustekCZBeta1155758
12Kristian SorensenNOSherco1186256
13Marek WunschCZGasGas1246361
14Ivar NorumNOOssa1276166
15Jussi HaapanenSFGasGas1316665
16Jonas WidschwentlerDESherco1366868
17Randy KerstjensNLGasGas1467373

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.