Laatste manche

Uitslagen 2015

ItaliŽ 12 april 2015

Tot1eT2eT+
1Gianluca TournourITGasGas21147
2Steven CoquelinFRGasGas211110
3Francesc MoretESVertogo241311
4Quentin Carles de CaudembergFRBeta321715
5Gabriele GiarbaITOssa321814
6Hakon PedersenNOOssa32239
7Matteo PoliITOssa321715
8Kenny ThomasFRBeta372017
9Dan PeaceGBGasGas381919
10Iwan RobertsGBBeta422319
11Pietro FiolettiITBeta441529
12Fransesco CabriniITOssa442024
13Ib AndersenNOBeta512625
14Martin KroustekCZBeta573720
15Martin MatejicekCZGasGas582731
16Jiri SvobodaCZBeta632538
17Jarmo RobrahnDEBeta633528
18Teo CollardFRScorpa633330
19Ivar NorumNOOssa682741
20Timo MoyhanenFIOssa714229
21Marek WunschCZGasGas804139
22Andrea RivaITBeta804634
23Kristian SorensenNOSherco863947
24Yannic StraubDEGasGas864541
25Noe PretalliChJTG885038
26Manuel VollggerATBeta10347506
27Dennis StetterDEGasGas1064759
28Daniel AndreassonSEGasGas1116348
29Marcus EliassonSEBeta1116051
30Randy KerstjensNLGasGas1356966

ItaliŽ

18 juli 2015Tot1eT2eT+
1Francesc MoretESVertigo725
2Gianluca TournourITGasGas1358
3Dan PeaceGBGasGas16106
4Martin MatejicekCZGasGas24168
5Hakon PedersenNOOssa26188
6Matteo PoliITOssa301515
7Steven CoquelinFRGasGas30219
8Martin KroustekCZBeta301020
9Francesco CabriniITOssa331518
10Ib AndersenNOBeta352015
11Jiri SvobodaCZBeta492623
12Kenny ThomasFRBeta512526
13Pietro FiolettiITBeta603624
14Sascha NeumannDEGasGas633033
15Yannic StraubDEGasGas742846
16Sondre HagaNOBeta794138
17Marek WunschCZGasGas793940
18Manuel VollggerATBeta803446
19Marcus EliassonSEBeta824141
20Ivar NorumNOOssa844935
21Daniel AndreassonSEGasGas984949
  
19 juli 2015Tot1eT2eT+
1Steven CoquelinFRGasGas361620
2Gianluca TournourITGasGas402119
3Francesc MoretESVertigo483117
4Matteo PoliITOssa593227
5Pietro FiolettiITBeta593227
6Hakon PedersenNOOssa612536
7Francesco CabriniITOssa613130
8Martin KroustekCZBeta663729
9Martin MatejicekCZGasGas704030
10Ivar NorumNOOssa713833
11Dan PeaceGBGasGas733637
12Sascha NeumannDEGasGas774235
13Kenny ThomasFRBeta794732
14Marcus EliassonSEBeta834835
15Ib AndersenNOBeta874344
16Jiri SvobodaCZBeta895138
17Yannic StraubDEGasGas915239
18Daniel AndreassonSEGasGas965343
19Marek WunschCZGasGas974453
20Sondre HagaNOBeta1035548
21Manuel VollggerATBeta1116348

BelgiŽ 16 augustus 2015

Tot1eT2eT+
1Francesc MoretESVertigo341123
2Iwan RobertsGBBeta462224
3Gianluca TournourITGasGas563224
4Steven CoquelinFRGasGas744034
5Francesco CabriniITOssa854837
6Ib AndersenNOBeta905337
7Hakon PedersenNOOssa1014655
8Martin MatejicekCZ107≤1075651
9Pietro FiolettiITBeta1085652
10Martin KroustekCZBeta1125161
11Ivar NorumNOOssa1176453
12Jiri SvobodaCZBeta1185761
13Marcus EliassonSEBeta1226458
14Marek WunschCZGasGas1246757
15Sascha NeumannDEGasGas1246262
16Manuel VollggerATBeta12963579
17Yannic StraubDEGasGas1306466
18Jarmo RobrahnDEBeta1337162
19Hugo JervisGBBeta1366571
20Sondre HagaNOBeta1386969
21Randy KerstjensNLGasGas1437172

Zwitserland 23 augustus 2015

Tot1eT2eT+
1Gianluca TournourITGasGas25
2Iwan RobertsGBBeta35
3Francesc MoretESVertigo45
4Hakon PedersenNOOssa64
5Steven CoquelinFRGasGas67
6Ib AndersenNOBeta88
7Martin MatejicekCZ107≤94
8Francesco CabriniITOssa94
9Noe PretalliChJTG98
10Jiri SvobodaCZBeta113
11Martin KroustekCZBeta116
12Jarmo RobrahnDEBeta116
13Marcus EliassonSEBeta117
14Sascha NeumannDEGasGas117
15Yannic StraubDEGasGas121
16Manuel VollggerATBeta1222
17Pietro FiolettiITBeta124
18Hugo JervisGBBeta126
19Ivar NorumNOOssa126
20Sondre HagaNOBeta127
21Marek WunschCZGasGas138
22Randy KerstjensNLGasGas141

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.