Laatste manche

Uitslagen 2017

Spanje 14 mei

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa462818
2Adam RagaESTRS582929
3Albert CabestanyESSherco722745
4Jeroni FajardoESVertigo844044
5Takahisa FujinamiJPMontesa854243
6Jorge CasalesESBeta894148
7Jaime BustoESMontesa924151
8James DabillGBGasGas935241
9Miquel GalabertESSherco964749
10Matteo GrattarolaITGasGas964650
11Oriol NogueraESGasGas964650
12Franz KadlecDEGasGas1075156
13Jack PriceGBGasGas1075750
14Benoit BincazFRScorpa1085652
15Eddie KarlssonSEMontesa1094960

Japan

27 mei 2017Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa482622
2James DabillGBGasGas723240
3Takahisa FujinamiJPMontesa743539
4Jeroni FajardoESVertigo753540
5Adam RagaESTRS774235
6Jaime BustoESMontesa904149
7Jorge CasalesESBeta924646
8Albert CabestanyESSherco984652
9Arnau FarreESGasGas10351502
10Franz KadlecDEGasGas1034954
11Kenichi KuroyamaJPYamaha1035152
12Benoit BincazFRScorpa1055649
13Fumitaka NozakiJPScorpa1064957
14Loris GubianFRBeta1075651
15Matteo GrattarolaITGasGas1095554
  
28 mei 2017Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa22814
2Adam RagaESTRS241491
3Albert CabestanyESSherco301614
4Jeroni FajardoESVertigo33258
5Takahisa FujinamiJPMontesa352015
6Jaime BustoESMontesa35269
7James DabillGBGasGas362115
8Franz KadlecDEGasGas542925
9Jack PriceGBGasGas552728
10Kenichi KuroyamaJPYamaha582137
11Miquel GalabertESSherco633924
12Benoit BincazFRScorpa684523
13Alexandre FerrerFRSherco684127
14Eddie KarlssonSEMontesa684226
15Matteo GrattarolaITGasGas694920

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.