Laatste manche

Uitslagen 2016

Spanje

9 april 2016Tot1eT2eT3eT+
1Albert CabestanyESSherco201046
2Toni BouESMontesa217122
3Adam RagaESTRS167115
4Jaime BustoESMontesa262816
5Jeroni FajardoESVertigo296203
6Jorge CasalesESBeta3012711
7Takahisa FujinamiJPMontesa3717515
8Pol TarresESTRS48241554
9James DabillGBVertigo4921199
10Matteo GrattarolaITGasGas511817133
11Franz KadlecDEGasGas54221913
12Oriol NogueraESMontesa56331013
13Loris GubianFRBeta56331013
14Miquel GalabertESSherco5930245
15Alexandre FerrerFRSherco62241919
  
10 april 2016Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa10352
2Adam RagaESTRS245118
3James DabillGBVertigo39101910
4Jaime BustoESMontesa45181215
5Takahisa FujinamiJPMontesa47151715
6Jeroni FajardoESVertigo49201316
7Albert CabestanyESSherco52152215
8Loris GubianFRBeta60231522
9Jorge CasalesESBeta63271521
10Franz KadlecDEGasGas64241822
11Matteo GrattarolaITGasGas67291523
12Eddie KarlssonSEMontesa69411216
13Miquel GalabertESSherco70242323
14Pol TarresESTRS71212921
15Alexandre FerrerFRSherco81302328

Japan

23 april 2016Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESTRS52181222
2Toni BouESMontesa68301721
3Takahisa FujinamiJPMontesa85371731
4Jaime BustoESMontesa86312827
5Albert CabestanyESSherco94402430
6Matteo GrattarolaITGasGas95372533
7Jeroni FajardoESVertigo98353330
8James DabillGBVertigo98442925
9Tomoyuki OgawaJPHonda105343437
10Kenichi KuroyamaJPYamaha114423834
11Eddie KarlssonSEMontesa120453738
12Fumitaka NozakiJPScorpa124463939
13Franz KadlecDEGasGas125494135
14Miquel GalabertESSherco125494234
15Jorge CasalesESBeta126424242
  
24 april 2016Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa14851
2Adam RagaESTRS2611114
3Takahisa FujinamiJPMontesa3313119
4Albert CabestanyESSherco3920118
5Jeroni FajardoESVertigo53182015
6Jaime BustoESMontesa57201720
7Matteo GrattarolaITGasGas58231619
8James DabillGBVertigo6031209
9Tomoyuki OgawaJPHonda61292210
10Pol TarresESTRS61311515
11Franz KadlecDEGasGas6129248
12Kenichi KuroyamaJPYamaha66192027
13Loris GubianFRBeta69252420
14Miquel GalabertESSherco76352615
15Fumitaka NozakiJPScorpa77302522

Duitsland

28 mei 2016Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa3513157
2Adam RagaESTRS3715139
3Albert CabestanyESSherco3813817
4Takahisa FujinamiJPMontesa56192413
5Jeroni FajardoESVertigo64252811
6Jaime BustoESMontesa65232715
7James DabillGBVertigo72283014
8Miquel GalabertESSherco86203927
9Eddie KarlssonSEMontesa88263131
10Oriol NogueraESMontesa94402430
11Franz KadlecDEGasGas95393719
12Jorge CasalesESBeta98353825
13Alexandre FerrerFRSherco104323933
14Pol TarresESTRS105283740
15Matteo GrattarolaITGasGas106423826
  
29 mei 2016Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa301848
2Adam RagaESTRS4722169
3James DabillGBVertigo64262018
4Jaime BustoESMontesa67251923
5Takahisa FujinamiJPMontesa70321919
6Jeroni FajardoESVertigo84361929
7Eddie KarlssonSEMontesa87323025
8Pol TarresESTRS89333422
9Franz KadlecDEGasGas91442522
10Jorge CasalesESBeta92383420
11Albert CabestanyESSherco95323429
12Loris GubianFRBeta103383530
13Matteo GrattarolaITGasGas109473428
14Alexandre FerrerFRSherco114484125
15Miquel GalabertESSherco117493632

Andorra

11 juni 2016Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa453465
2Adam RagaESTRS5233127
3Takahisa FujinamiJPMontesa7241292
4Jaime BustoESMontesa7444282
5Albert CabestanyESSherco784830
6Jeroni FajardoESVertigo8952316
7James DabillGBVertigo9655374
8Jorge CasalesESBeta10356443
9Miquel GalabertESSherco10452475
10Alexandre FerrerFRSherco10562394
11Matteo GrattarolaITGasGas11466435
12Franz KadlecDEGasGas12063525
13Eddie KarlssonSEMontesa127605710
14Pol TarresESTRS13470613
15Loris GubianFRBeta14764757
  
12 juni 2016Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa440
2Adam RagaESTRS990
3Jeroni FajardoESVertigo16142
4Jaime BustoESMontesa271710
5Albert CabestanyESSherco29227
6Takahisa FujinamiJPMontesa32239
7Miquel GalabertESSherco362511
8James DabillGBVertigo372512
9Jorge CasalesESBeta44359
10Alexandre FerrerFRSherco463412
11Franz KadlecDEGasGas523715
12Loris GubianFRBeta623032
13Eddie KarlssonSEMontesa703634
14Oriol NogueraESMontesa794732
15Matteo GrattarolaITGasGas845925

Frankrijk

18 juni 2016Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa2110821
2Takahisa FujinamiJPMontesa3820153
3Adam RagaESTRS44202121
4Jorge CasalesESBeta60361410
5James DabillGBVertigo60272310
6Jeroni FajardoESVertigo631236141
7Matteo GrattarolaITGasGas64212914
8Jaime BustoESMontesa83373115
9Franz KadlecDEGasGas8538389
10Albert CabestanyESSherco89374210
11Miquel GalabertESSherco89413612
12Eddie KarlssonSEMontesa96434013
13Alexandre FerrerFRSherco101354620
14Oriol NogueraESMontesa107453725
15Loris GubianFRBeta125495323
  
19 juni 2016Tot1eT2eT3eT+
1Takahisa FujinamiJPMontesa2110101
2Adam RagaESTRS3671316
3Toni BouESMontesa42191310
4Jaime BustoESMontesa4214919
5Albert CabestanyESSherco4421149
6Jeroni FajardoESVertigo4928912
7Loris GubianFRBeta56311015
8James DabillGBVertigo56231518
9Jorge CasalesESBeta61201625
10Matteo GrattarolaITGasGas69262419
11Miquel GalabertESSherco83312725
12Alexandre FerrerFRSherco85422617
13Franz KadlecDEGasGas95392333
14Oriol NogueraESMontesa107383633
15Eddie KarlssonSEMontesa114443733

BelgiŽ

10 juli 2016Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa45181314
2Adam RagaESTRS551915192
3Albert CabestanyESSherco55142516
4Jeroni FajardoESVertigo60152124
5Takahisa FujinamiJPMontesa611622212
6Jaime BustoESMontesa68212126
7James DabillGBVertigo77232529
8Eddie KarlssonSEMontesa89313226
9Alexandre FerrerFRSherco104373235
10Miquel GalabertESSherco104324626
11Matteo GrattarolaITGasGas104324626
12Jorge CasalesESBeta1062840371
13Oriol NogueraESMontesa1113737361
14Loris GubianFRBeta111314832
15Franz KadlecDEGasGas113423932

Groot BritanniŽ

16 juli 2016Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa4130
2James DabillGBVertigo35147131
3Adam RagaESTRS4220814
4Albert CabestanyESSherco59262013
5Takahisa FujinamiJPMontesa613016141
6Jeroni FajardoESVertigo63311418
7Jaime BustoESMontesa81312228
8Franz KadlecDEGasGas82302329
9Eddie KarlssonSEMontesa88292930
10Oriol NogueraESMontesa92402230
11Jorge CasalesESBeta98283238
12Matteo GrattarolaITGasGas99472626
13Miquel GalabertESSherco104263543
14Alexandre FerrerFRSherco109393139
15Loris GubianFRBeta1114034361
  
17 juli 2016Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa201073
2Adam RagaESTRS4015916
3Albert CabestanyESSherco54211914
4Jeroni FajardoESVertigo55201718
5Takahisa FujinamiJPMontesa641819261
6Jaime BustoESMontesa70232522
7James DabillGBVertigo81242730
8Eddie KarlssonSEMontesa85263227
9Miquel GalabertESSherco100323236
10Franz KadlecDEGasGas105393531
11Jorge CasalesESBeta106343537
12Alexandre FerrerFRSherco107413333
13Matteo GrattarolaITGasGas110323840
14Loris GubianFRBeta117443736
15Oriol NogueraESMontesa118384337

ItaliŽ

3 september 2016Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa135251
2Adam RagaESTRS56201818
3Jeroni FajardoESVertigo862139224
4Albert CabestanyESSherco89282833
5Takahisa FujinamiJPMontesa914133152
6Jorge CasalesESBeta97303829
7Jorge CasalesESBeta100283438
8Matteo GrattarolaITGasGas112354037
9Miquel GalabertESSherco113452939
10James DabillGBVertigo122354146
11Benoit BincazFRScorpa12542363710
12Alexandre FerrerFRSherco126434340
13Oriol NogueraESMontesa129493545
14Franz KadlecDEGasGas1474644525
15Eddie KarlssonSEMontesa148495049
  
4 september 2016Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa3615813
2Adam RagaESTRS50161816
3Jeroni FajardoESVertigo55231319
4Albert CabestanyESSherco57281712
5Takahisa FujinamiJPMontesa67252220
6Matteo GrattarolaITGasGas81312327
7Jaime BustoESMontesa85402421
8Jorge CasalesESBeta92333128
9Miquel GalabertESSherco95392432
10James DabillGBVertigo99303633
11Franz KadlecDEGasGas105423627
12Alexandre FerrerFRSherco108352647
13Oriol NogueraESMontesa125404441
14Gianluca TournourITGasGas127483841
15Eddie KarlssonSEMontesa127404641

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.