Laatste manche

Uitslagen 2018

Spanje 20 mei

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa4313291
2Jaime BustoESGasGas6025314
3Jeroni FajardoESGasGas7535355
4Jorge CasalesESVertigo7633403
5Adam RagaESTRRS7736365
6James DabillGBBeta8239412
7Albert CabestanyESBeta8843432
8Takahisa FujinamiJPMontesa10253472
9Jack PriceGBGasGas10250502
10Miquel GalabertESSherco10355444
11Benoit BincazFRScorpa10450531
12Oriol NogueraESJotagas10749544
13Franz KadlecDEGasGas11153544
14Alexandre FerrerFRSherco1155560
15Iwan RobertsGBTRRS12867574

Japan

2 juni 2018Tot1eT2eT+
1Jeroni FajardoESGasGas11011
2Adam RagaESTRRS23185
3Takahisa FujinamiJPMontesa28820
4Toni BouESMontesa301812
5Jaime BustoESGasGas352510
6Jorge CasalesESVertigo4421221
7Albert CabestanyESBeta462620
8James DabillGBBeta462917
9Kenichi KuroyamaJPYamaha563422
10Miquel GalabertESSherco573621
11Jack PriceGBGasGas583325
12Benoit BincazFRScorpa592633
13Franz KadlecDEGasGas622735
14Tomoyuki OgawaJPHonda6630351
15Fumitaka NozakiJP8341411
  
3 juni 2018Tot1eT2eT+
1Jaime BustoESGasGas19712
2Toni BouESMontesa221111
3Adam RagaESTRRS24816
4Jeroni FajardoESGasGas281810
5Albert CabestanyESBeta341618
6James DabillGBBeta341717
7Jorge CasalesESVertigo382018
8Miquel GalabertESSherco512427
9Takahisa FujinamiJPMontesa513219
10Benoit BincazFRScorpa533320
11Jack PriceGBGasGas633033
12Franz KadlecDEGasGas653530
13Tomoyuki OgawaJPHonda683434
14Fumitaka NozakiJPYamaha784335
15Kenichi KuroyamaJPYamaha794138

Andorra 17 juni

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa16610
2Albert CabestanyESBeta18117
3Jeroni FajardoESGasGas20146
4Jaime BustoESGasGas241113
5Adam RagaESTRRS291613
6Jorge CasalesESVertigo462422
7James DabillGBBeta472819
8Miquel GalabertESSherco5635201
9Benoit BincazFRScorpa562729
10Jack PriceGBGasGas612734
11Franz KadlecDEGasGas62232910
12Takahisa FujinamiJPMontesa64312310
13Alexandre FerrerFRSherco80383210
14Oriol NogueraESJotagas1027032

Portugal 24 juni

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa918
2Jeroni FajardoESGasGas21912
3Jaime BustoESGasGas311318
4Albert CabestanyESBeta392613
5Adam RagaESTRRS623923
6James DabillGBBeta653728
7Oriol NogueraESJotagas673928
8Takahisa FujinamiJPMontesa744034
9Jorge CasalesESVertigo773839
10Miquel GalabertESSherco793445
11Benoit BincazFRScorpa864046
12Franz KadlecDEGasGas864541
13Jack PriceGBGasGas944747

Frankrijk 15 juli

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa221372
2Jeroni FajardoESGasGas2916112
3Jaime BustoESGasGas3926121
4Adam RagaESTRRS4127131
5Takahisa FujinamiJPMontesa5025241
6Albert CabestanyESBeta5733231
7Miquel GalabertESSherco6036231
8Alexandre FerrerFRSherco654223
9Oriol NogueraESJotagas6938292
10Jack PriceGBGasGas723834
11Jorge CasalesESVertigo7545282
12James DabillGBBeta7634402
13Benoit BincazFRScorpa7641341
14Franz KadlecDEGasGas8542412

BelgiŽ 22 juli

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa4320221
2Adam RagaESTRRS473116
3Takahisa FujinamiJPMontesa593821
4Jaime BustoESGasGas6332274
5James DabillGBBeta7039301
6Jeroni FajardoESGasGas7653221
7Albert CabestanyESBeta774631
8Franz KadlecDEGasGas875235
9Jack PriceGBGasGas884741
10Jorge CasalesESVertigo8948401
11Oriol NogueraESJotagas10259412
12Miquel GalabertESSherco10352492
13Benoit BincazFRScorpa1175661
14Iwan RobertsGBTRRS14271665

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.