Laatste manche

Uitslagen 2018

Spanje 20 mei

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa4313291
2Jaime BustoESGasGas6025314
3Jeroni FajardoESGasGas7535355
4Jorge CasalesESVertigo7633403
5Adam RagaESTRRS7736365
6James DabillGBBeta8239412
7Albert CabestanyESBeta8843432
8Takahisa FujinamiJPMontesa10253472
9Jack PriceGBGasGas10250502
10Miquel GalabertESSherco10355444
11Benoit BincazFRScorpa10450531
12Oriol NogueraESJotagas10749544
13Franz KadlecDEGasGas11153544
14Alexandre FerrerFRSherco1155560
15Iwan RobertsGBTRRS12867574

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.