Laatste manche

Uitslagen 2017

Spanje 14 mei

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa462818
2Adam RagaESTRS582929
3Albert CabestanyESSherco722745
4Jeroni FajardoESVertigo844044
5Takahisa FujinamiJPMontesa854243
6Jorge CasalesESBeta894148
7Jaime BustoESMontesa924151
8James DabillGBGasGas935241
9Miquel GalabertESSherco964749
10Matteo GrattarolaITGasGas964650
11Oriol NogueraESGasGas964650
12Franz KadlecDEGasGas1075156
13Jack PriceGBGasGas1075750
14Benoit BincazFRScorpa1085652
15Eddie KarlssonSEMontesa1094960

Japan

27 mei 2017Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa482622
2James DabillGBGasGas723240
3Takahisa FujinamiJPMontesa743539
4Jeroni FajardoESVertigo753540
5Adam RagaESTRS774235
6Jaime BustoESMontesa904149
7Jorge CasalesESBeta924646
8Albert CabestanyESSherco984652
9Arnau FarreESGasGas10351502
10Franz KadlecDEGasGas1034954
11Kenichi KuroyamaJPYamaha1035152
12Benoit BincazFRScorpa1055649
13Fumitaka NozakiJPScorpa1064957
14Loris GubianFRBeta1075651
15Matteo GrattarolaITGasGas1095554
  
28 mei 2017Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa22814
2Adam RagaESTRS241491
3Albert CabestanyESSherco301614
4Jeroni FajardoESVertigo33258
5Takahisa FujinamiJPMontesa352015
6Jaime BustoESMontesa35269
7James DabillGBGasGas362115
8Franz KadlecDEGasGas542925
9Jack PriceGBGasGas552728
10Kenichi KuroyamaJPYamaha582137
11Miquel GalabertESSherco633924
12Benoit BincazFRScorpa684523
13Alexandre FerrerFRSherco684127
14Eddie KarlssonSEMontesa684226
15Matteo GrattarolaITGasGas694920

Andorra 18 juni

Tot1eT2eT+
1Adam RagaESTRS3214108
2Jaime BustoESMontesa3316125
3Toni BouESMontesa342068
4Jorge CasalesESBeta4324154
5Takahisa FujinamiJPMontesa4928183
6Jeroni FajardoESVertigo5123226
7Albert CabestanyESSherco5527217
8Arnau FarreESGasGas6529333
9Franz KadlecDEGasGas6934296
10Matteo GrattarolaITGasGas6945213
11James DabillGBGasGas7433347
12Oriol NogueraESGasGas7834413
13Eddie KarlssonSEMontesa8442375
14Alexandre FerrerFRSherco8947339
15Jack PriceGBGasGas9043452

Frankrijk 25 juni

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa211506
2Adam RagaESTRS392568
3Jaime BustoESMontesa483675
4Takahisa FujinamiJPMontesa524165
5Jeroni FajardoESVertigo5537126
6Albert CabestanyESSherco674522
7Miquel GalabertESSherco745519
8Franz KadlecDEGasGas8758236
9Matteo GrattarolaITGasGas8760243
10James DabillGBGasGas9250357
11Oriol NogueraESGasGas9454364
12Benoit BincazFRScorpa945638
13Arnau FarreESGasGas9950445
14Alexandre FerrerFRSherco10056386
15Eddie KarlssonSEMontesa10260402

Groot BritanniŽ 9 juli

Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa21813
2Takahisa FujinamiJPMontesa28226
3Adam RagaESTRS302010
4James DabillGBGasGas321616
5Jeroni FajardoESVertigo321715
6Jaime BustoESMontesa402614
7Matteo GrattarolaITGasGas412615
8Albert CabestanyESSherco542925
9Jorge CasalesESBeta724329
10Miquel GalabertESSherco724131
11Franz KadlecDEGasGas743440
12Jack PriceGBGasGas804832
13Eddie KarlssonSEMontesa854441
14Oriol NogueraESGasGas854837
15Benoit BincazFRScorpa854837

USA

29 juli 2017Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa220
2Adam RagaESTRS440
3Jaime BustoESMontesa141121
4James DabillGBGasGas151041
5Jorge CasalesESBeta20128
6Albert CabestanyESSherco22157
7Jeroni FajardoESVertigo241671
8Takahisa FujinamiJPMontesa25169
9Miquel GalabertESSherco2714121
10Franz KadlecDEGasGas342212
11Matteo GrattarolaITGasGas3819163
12Alexandre FerrerFRSherco412120
13Arnau FarreESGasGas432023
14Oriol NogueraESGasGas512427
15Jack PriceGBGasGas613328
  
30 juli 2017Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa936
2Jaime BustoESMontesa231013
3Jeroni FajardoESVertigo27207
4Adam RagaESTRS30219
5James DabillGBGasGas332013
6Albert CabestanyESSherco352312
7Takahisa FujinamiJPMontesa412714
8Matteo GrattarolaITGasGas422814
9Jorge CasalesESBeta463115
10Miquel GalabertESSherco482820
11Franz KadlecDEGasGas674324
12Arnau FarreESGasGas673829
13Jack PriceGBGasGas673829
14Alexandre FerrerFRSherco724329
15Benoit BincazFRScorpa754431

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.