Eindstand 2011

TotDEFRESADITGBJPFR
121212
1Toni BouESMontesa2042015202020201720151720
2Adam RagaESGasGas1911320151715172017202017
3Takahisa FujinamiJPMontesa1551511131317151515171113
4Albert CabestanyESSherco129171317151311131515
5Jeroni FajardoESOssa115111711111013913713
6Michael BrownGBGasGas9089875610711910
7Loris GubianFRGasGas886810989610886
8James DabillGBBeta861010710111011611
9Jack ChallonerGBBeta705798977108
10Matteo GrattarolaITGasGas61966678577
11Francesco IolittaITBeta3225444355
12Kenichi KuroyamaJPYamaha241113
13Alexz WiggGBSherco24345561
14Fumitaka NozakiJPYamaha19910
15Tomoyuki OgawaJPHonda1789
16Dougie LampkinGBGasGas1578
17Tsuyoshi OgawaJPBeta1266
18Akira ShibataJPHonda1055
19Alfredo GomezESMontesa99
20Masahiko SunadaJPHonda734
21Masatoshi OkamuraJPGasGas642
22Daniele MaurinoITBeta55
23Fabio LenziITHM44
24Carsten StranghŲnerDEGasGas44
25Tsubasa MatsuuraJPHonda413
26Akio SaitoJPHonda22
27Michele OrizioITGasGas22

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.