Eindstand 2017

TotESJPADFRGBUSCZIT
1212
1Toni BouESMontesa172202020152020202017
2Adam RagaESTRS147171117201715171320
3Jaime BustoESMontesa11891010171510151715
4Jeroni FajardoESVertigo10813131310111191513
5Takahisa FujinamiJPMontesa1061115111113178911
6Albert CabestanyESSherco95158159108101010
7James DabillGBGasGas898179561313117
8Jorge CasalesESBeta631091371176
9Franz KadlecDEGasGas57468785658
10Miquel GalabertESSherco497596769
11Matteo GrattarolaITGasGas48611679585
12Arnau FarreESGasGas27783342
13Jack PriceGBGasGas223714133
14Oriol NogueraESGasGas19545221
15Alexandre FerrerFRSherco17322424
16Benoit BincazFRScorpa16244411
17Kenichi KuroyamaJPYamaha1156
18Eddie KarlssonSEMontesa1012313
19Fumitaka NozakiJPScorpa33
20Loris GubianFRBeta22

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.