Eindstand 2017

TotESJPADFRGBUSCZIT
1212
1Toni BouESMontesa19220202015202020201720
2Adam RagaESTRS16417111720171517132017
3Jaime BustoESMontesa1339101017151015171515
4Jeroni FajardoESVertigo1191313131011119151311
5Takahisa FujinamiJPMontesa11211151111131789116
6James DabillGBGasGas102817956131311713
7Albert CabestanyESSherco1021581591081010107
8Jorge CasalesESBeta7110913711768
9Franz KadlecDEGasGas6746878565810
10Matteo GrattarolaITGasGas576116795859
11Miquel GalabertESSherco5475967695
12Arnau FarreESGasGas317833424
13Jack PriceGBGasGas2537141333
14Oriol NogueraESGasGas215452212
15Alexandre FerrerFRSherco183224241
16Benoit BincazFRScorpa16244411
17Kenichi KuroyamaJPYamaha1156
18Eddie KarlssonSEMontesa1012313
19Fumitaka NozakiJPScorpa33
20Loris GubianFRBeta22

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.