Eindstand 2018

TotESJPADITFRBEGBIT
12
1Toni BouESMontesa7020131720
2Jeroni FajardoESGasGas6315201315
3Jaime BustoESGasGas6117112013
4Adam RagaESTRRS5411171511
5Albert CabestanyESBeta46991117
6Jorge CasalesESVertigo421310910
7James DabillGBBeta37108109
8Takahisa FujinamiJPMontesa3481574
9Miquel GalabertESSherco286688
10Jack PriceGBGasGas237556
11Benoit BincazFRScorpa225467
12Franz KadlecDEGasGas153345
13Kenichi KuroyamaJPYamaha871
14Oriol NogueraESJotagas642
15Alexandre FerrerFRSherco523
16Tomoyuki OgawaJPHonda523
17Fumitaka NozakiJPYamaha312
18Iwan RobertsGBTRRS11

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.