Eindstand 2018

TotESJPADPTFRBEGBIT
12
1Toni BouESMontesa170201317202020202020
2Jeroni FajardoESGasGas132152013151717101015
3Adam RagaESTRRS129111715111113171717
4Jaime BustoESGasGas12417112013151513911
5Albert CabestanyESBeta102991117131091113
6Takahisa FujinamiJPMontesa9181574811151310
7James DabillGBBeta791081091041189
8Jorge CasalesESVertigo73131091075667
9Miquel GalabertESSherco706688694158
10Jack PriceGBGasGas52755636776
11Benoit BincazFRScorpa41546753353
12Franz KadlecDEGasGas38334542845
13Oriol NogueraESJotagas344297534
14Alexandre FerrerFRSherco152382
15Kenichi KuroyamaJPYamaha9711
16Tomoyuki OgawaJPHonda523
17Iwan RobertsGBTRRS5122
18Fumitaka NozakiJPYamaha312

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.