Eindstand 2018

TotESJPADPTFRBEGBIT
12
1Toni BouESMontesa13020131720202020
2Jeroni FajardoESGasGas10715201315171710
3Jaime BustoESGasGas10417112013151513
4Adam RagaESTRRS9511171511111317
5Albert CabestanyESBeta7899111713109
6Takahisa FujinamiJPMontesa688157481115
7James DabillGBBeta6210810910411
8Jorge CasalesESVertigo601310910756
9Miquel GalabertESSherco476688694
10Jack PriceGBGasGas397556367
11Benoit BincazFRScorpa335467533
12Franz KadlecDEGasGas293345428
13Oriol NogueraESJotagas2742975
14Alexandre FerrerFRSherco13238
15Kenichi KuroyamaJPYamaha871
16Tomoyuki OgawaJPHonda523
17Iwan RobertsGBTRRS312
18Fumitaka NozakiJPYamaha312

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.