Eindstand 2019

TotITJPNLBEPOFRES
12
1Toni BouESMontesa14020202020202020
2Adam RagaESTRRS11315171717151715
3Jeroni FajardoESGasGas951711715171513
4Takahisa FujinamiJPMontesa8810151513131111
5Jaime BustoESVertigo7711991111917
6James DabillGBBeta687131398108
7Jorge CasalesESVertigo65381110101310
8Benoit BincazFRBeta5313557977
9Franz KadlecDETRRS53810108746
10Miquel GalabertESSherco509783689
11Jack PriceGBGasGas365666355
12Arnau FarreESJotagas2142564
13Dan PeaceGBSherco192341432
14Oriol NogueraESJotagas1064
15Andrea RivaITTRRS9153
16Kenichi KuroyamaJPYamaha743
17Tomoyuki OgawaJPHonda312
18Fumitaka NozakiJPYamaha321

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.