Laatste manche

Uitslagen 2009

Ierland

04.04.09Tot1eT2eT+
1Adam RagaESGasGas4825212
2Toni BouGBMontesa5028211
3Takahisa FujinamiJPMontesa7045232
4Albert CabestanyESSherco7041281
5Jeroni FajardoESBeta813843
6Dougie LampkinGBBeta9148421
7James DabillGBGasGas1004951
8Marc FreixaESGasGas1035449
9Loris GubianFRGasGas1326864
10Michael BrownGBSherco13569651
11Shaun MorrisGBBeta1397267
12Daniel OliverasESGasGas1427171
13Henri HimmanenFIBeta1487573
  
05.04.09Tot1eT2eT+
1Toni BouGBMontesa15123
2Adam RagaESGasGas231013
3Albert CabestanyESSherco311813
4Jeroni FajardoESBeta331419
5Takahisa FujinamiJPMontesa372512
6Dougie LampkinGBBeta542430
7James DabillGBGasGas613427
8Marc FreixaESGasGas702842
9Loris GubianFRGasGas924547
10Michael BrownGBSherco1005347
11Daniel OliverasESGasGas1206654
12Shaun MorrisGBBeta1327161
13Henri HimmanenFIBeta1447569

Portugal

26.04.09Tot1eT2eT+
1Toni BouGBMontesa5401
2Adam RagaESGasGas13841
3Albert CabestanyESSherco211461
4Jeroni FajardoESBeta2914132
5Marc FreixaESGasGas38308
6Takahisa FujinamiJPMontesa422418
7James DabillGBGasGas4428142
8Dougie LampkinGBBeta482127
9Loris GubianFRGasGas533518
10Michael BrownGBSherco603030
11Daniel OliverasESGasGas664125
12Henri HimmanenFIBeta1075948

Groot BritanniŽ

16.05.09Tot1eT2eT+
1Toni BouGBMontesa1376
2Adam RagaESGasGas221012
3Dougie LampkinGBBeta402020
4James DabillGBGasGas4720261
5Albert CabestanyESSherco482820
6Michael BrownGBSherco523319
7Jeroni FajardoESBeta542529
8Marc FreixaESGasGas652837
9Loris GubianFRGasGas7843332
10Daniel OliverasESGasGas10149493
Takahisa FujinamiJPMontesa--28--
  
17.05.09Tot1eT2eT+
1Toni BouGBMontesa1385
2Adam RagaESGasGas1688
3Albert CabestanyESSherco261313
4Takahisa FujinamiJPMontesa271710
5Dougie LampkinGBBeta372710
6James DabillGBGasGas382216
7Jeroni FajardoESBeta402317
8Loris GubianFRGasGas462422
9Marc FreixaESGasGas533122
10Michael BrownGBSherco633033
11Daniel OliverasESGasGas713338

Japan

06.06.09Tot1eT2eT+
1Toni BouGBMontesa624
2Takahisa FujinamiJPMontesa21129
3Adam RagaESGasGas271512
4Dougie LampkinGBBeta311417
5James DabillGBGasGas312110
6Jeroni FajardoESBeta332310
7Albert CabestanyESSherco341519
8Marc FreixaESGasGas463016
9Kenichi KuroyamaJPYamaha532825
10Loris GubianFRGasGas563026
11Michael BrownGBSherco773740
12Fumitaka NozakiJPYamaha784632
13Tomoyuki OgawaJPHonda783939
14Daniel OliverasESGasGas884345
15Isao ShibuyaJPHonda945143
  
07.06.09Tot1eT2eT+
1Toni BouGBMontesa20137
2Takahisa FujinamiJPMontesa20713
3Adam RagaESGasGas311912
4Dougie LampkinGBBeta311615
5Jeroni FajardoESBeta351718
6Marc FreixaESGasGas442123
7Kenichi KuroyamaJPYamaha4920227
8Albert CabestanyESSherco572631
9Loris GubianFRGasGas612635
10James DabillGBGasGas633528
11Michael BrownGBSherco633528
12Tomoyuki OgawaJPHonda633528
13Fumitaka NozakiJPYamaha804634
14Tsuyoshi OgawaJPHM Future814140
15Daniel OliverasESGasGas814140

ItaliŽ

21.06.09Tot1eT2eT+
1Adam RagaESGasGas341978
2Takahisa FujinamiJPMontesa4021154
3Toni BouGBMontesa4832106
4Dougie LampkinGBBeta5026186
5Albert CabestanyESSherco5132154
6Jeroni FajardoESBeta5537117
7James DabillGBGasGas724329
8Marc FreixaESGasGas7637309
9Daniele MaurinoITGasGas1015249
10Michael BrownGBSherco10458451
11Loris GubianFRGasGas10853523
12Daniel OliverasESGasGas11257487
13Fabio LenziITMontesa1316962
14Henri HimmanenFIBeta1336766
15Francesco IolittaITScorpa1467373

Andorra

28.06.09Tot1eT2eT+
1Jeroni FajardoESBeta15843
2Adam RagaESGasGas21156
3Toni BouGBMontesa23158
4Takahisa FujinamiJPMontesa432122
5Dougie LampkinGBBeta442123
6James DabillGBGasGas442618
7Albert CabestanyESSherco5126223
8Marc FreixaESGasGas5934214
9Daniel OliverasESGasGas744727
10Michael BrownGBSherco834637
11Loris GubianFRGasGas13158649

Spanje

06.09.09Tot1eT2eT+
1Toni BouGBMontesa21147
2Takahisa FujinamiJPMontesa291712
3Jeroni FajardoESBeta423012
4Adam RagaESGasGas4323182
5Albert CabestanyESSherco592732
6Marc FreixaESGasGas7229394
7James DabillGBGasGas8138421
8Daniel OliverasESGasGas8944414
9Loris GubianFRGasGas975146
10Alexz WiggGBBeta1015645
11Dougie LampkinGBBeta1055253
12Michael BrownGBSherco10557453
13Henri HimmanenFIBeta1397366

Frankrijk

13.09.09Tot1eT2eT+
1Adam RagaESGasGas752
2Takahisa FujinamiJPMontesa184113
3Jeroni FajardoESBeta221282
4Toni BouGBMontesa248142
5Albert CabestanyESSherco241311
6Marc FreixaESGasGas311021
7Dougie LampkinGBBeta349241
8Loris GubianFRGasGas451332
9Daniel OliverasESGasGas493316
10James DabillGBGasGas663135
11Alexz WiggGBBeta6841261
12Michael BrownGBSherco8039401
13Nicolas GontardFRGasGas1457075

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.