Laatste manche

Uitslagen 2011

Duitsland

15 mei 2011Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa322111
2Albert CabestanyESSherco422517
3Takahisa FujinamiJPMontesa43358
4Adam RagaESGasGas502822
5Jeroni FajardoESOssa583523
6James DabillGBBeta8545391
7Matteo GrattarolaITGasGas935043
8Michael BrownGBGasGas965145
9Dougie LampkinGBGasGas975542
10Loris GubianFRGasGas1014754
11Jack ChallonerGBBeta1096247
12Carsten StranghŲnerDEGasGas1165957
13Alexz WiggGBSherco12061563
14Francesco IolittaITBeta1296861

Frankrijk

21 mei 2011Tot1eT2eT+
1Adam RagaESGasGas22157
2Jeroni FajardoESOssa24177
3Toni BouESMontesa271512
4Albert CabestanyESSherco382513
5Takahisa FujinamiJPMontesa412318
6James DabillGBBeta583523
7Michael BrownGBGasGas643925
8Loris GubianFRGasGas663531
9Jack ChallonerGBBeta734231
10Matteo GrattarolaITGasGas1045054
11Francesco IolittaITBeta1185959
12Alexz WiggGBSherco1246460
13Dougie†LampkinGBGasGas---
  
22 mei 2011Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa12120
2Albert CabestanyESSherco231112
3Adam RagaESGasGas29209
4Takahisa FujinamiJPMontesa321715
5Jeroni FajardoESOssa461729
6Loris GubianFRGasGas522824
7Jack ChallonerGBBeta723735
8Michael BrownGBGasGas742945
9James DabillGBBeta753837
10Matteo GrattarolaITGasGas935142
11Alexz WiggGBSherco1035350
12Francesco IolittaITBeta1216853

Spanje

19 juni 2011Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa936
2Adam RagaESGasGas19145
3Albert CabestanyESSherco221111
4Takahisa FujinamiJPMontesa301317
5Jeroni FajardoESOssa382018
6James DabillGBBeta613823
7Loris GubianFRGasGas633726
8Jack ChallonerGBBeta653431
9Michael BrownGBGasGas663234
10Matteo GrattarolaITGasGas703832
11Alexz WiggGBSherco743341
12Francesco IolittaITBeta1055649
13Dougie†LampkinGBGasGas---

Andorra

26 juni 2011Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa15510
2Takahisa FujinamiJPMontesa351322
3Adam RagaESGasGas411922
4Albert CabestanyESSherco452421
5James DabillGBBeta8134425
6Jeroni FajardoESOssa8440404
7Jack ChallonerGBBeta913853
8Loris GubianFRGasGas9945531
9Matteo GrattarolaITGasGas1016338
10Alexz WiggGBSherco10350512
11Michael BrownGBGasGas10656455
12Francesco IolittaITBeta1286761

ItaliŽ

10 juli 2011Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa642
2Adam RagaESGasGas14131
3Takahisa FujinamiJPMontesa26215
4Jeroni FajardoESOssa271413
5Albert CabestanyESSherco271017
6James DabillGBBeta412120
7Loris GubianFRGasGas592534
8Matteo GrattarolaITGasGas774235
9Jack ChallonerGBBeta824537
10Michael BrownGBGasGas954946
11Daniele MaurinoITBeta1005446
12Fabio LenziITHM1025547
13Francesco IolittaITBeta1085850
14Michele OrizioITGasGas1176255
15Alexz WiggGBSherco1225864

Groot BritanniŽ

31 juli 2011Tot1eT2eT+
1Adam RagaESGasGas3018102
2Toni BouESMontesa312191
3Takahisa FujinamiJPMontesa4918238
4Albert CabestanyESSherco5025223
5James DabillGBBeta6131228
6Michael BrownGBGasGas7429432
7Jeroni FajardoESOssa79303811
8Dougie LampkinGBGasGas8341384
9Jack ChallonerGBBeta9447389
10Loris GubianFRGasGas9944505
11Matteo GrattarolaITGasGas11049529

Japan

20 augustus 2011Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa311516
2Adam RagaESGasGas321418
3Takahisa FujinamiJPMontesa642638
4Jeroni FajardoESOssa653827
5Kenichi KuroyamaJPYamaha733934
6Loris GubianFRGasGas934746
7Fumitaka NozakiJPYamaha1035548
8Tomoyuki OgawaJPHonda1096049
9Michael BrownGBGasGas1105258
10Tsuyoshi OgawaJPBeta1266165
11Akira ShibataJPHonda1356768
12Masatoshi OkamuraJPGasGas1487573
13Masahiko SunadaJPHonda1487573
14Akio SaitoJPHonda1487573
15Tsubasa MatsuuraJPHonda1507575
  
21 augustus 2011Tot1eT2eT+
1Adam RagaESGasGas412021
2Takahisa FujinamiJPMontesa512229
3Toni BouESMontesa613031
4Kenichi KuroyamaJPYamaha753540
5Michael BrownGBGasGas834043
6Fumitaka NozakiJPYamaha975641
7Tomoyuki OgawaJPHonda984949
8Loris GubianFRGasGas1026042
9Jeroni FajardoESOssa1115259
10Tsuyoshi OgawaJPBeta1136350
11Akira ShibataJPHonda1235766
12Masahiko SunadaJPHonda1416972
13Tsubasa MatsuuraJPHonda1467373
14Masatoshi OkamuraJPGasGas1477572

Frankrijk

3 september 2011Tot1eT2eT+
1Adam RagaESGasGas1165
2Toni BouESMontesa26719
3Albert CabestanyESSherco501139
4Jeroni FajardoESOssa581939
5Takahisa FujinamiJPMontesa592435
6Jack ChallonerGBBeta873750
7Michael BrownGBGasGas872958
8Loris GubianFRGasGas913655
9Matteo GrattarolaITGasGas983563
10James DabillGBBeta1013863
11Francesco IolittaITBeta1376473
  
4 september 2011Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa817
2Adam RagaESGasGas14122
3Albert CabestanyESSherco342212
4Takahisa FujinamiJPMontesa432122
5James DabillGBBeta513219
6Michael BrownGBGasGas673235
7Alfredo GomezESMontesa743440
8Jack ChallonerGBBeta884642
9Matteo GrattarolaITGasGas894643
10Loris GubianFRGasGas964947
11Francesco IolittaITBeta1356669

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.