Laatste manche

Uitslagen 2012

Frankrijk

28 april 2012Tot1eT2eT+
1Adam RagaESGasGas826
2Toni BouESMontesa1037
3Albert CabestanyESSherco221012
4Jeroni FajardoESBeta22175
5Takahisa FujinamiJPMontesa352015
6James DabillGBBeta412021
7Jack ChallonerGBBeta472522
8Matteo GrattarolaITGasGas492326
9Michael BrownGBGasGas492623
10Daniel OliverasESOssa613328
11Loris GubianFRGasGas644420
12Eddie KarlssonSEGasGas763640
13Alexz WiggGBGasGas8136405
14Pere BorrellasESGasGas814437
15Gianluca TournourITGasGas1075750
  
29 april 2012Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa734
2Jeroni FajardoESBeta14212
3Albert CabestanyESSherco14113
4Takahisa FujinamiJPMontesa18126
5Adam RagaESGasGas18612
6James DabillGBBeta20146
7Michael BrownGBGasGas402020
8Loris GubianFRGasGas502129
9Jack ChallonerGBBeta501931
10Matteo GrattarolaITGasGas693534
11Daniel OliverasESOssa743935
12Alexz WiggGBGasGas754233
13Pere BorrellasESGasGas823052
14Gianluca TournourITGasGas1045945
15Eddie†KarlssonSEGasGas-

AustraliŽ

26 mei 2012Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa24177
2Adam RagaESGasGas543519
3Albert CabestanyESSherco654124
4Takahisa FujinamiJPMontesa653233
5Jeroni FajardoESBeta794633
6Daniel OliverasESOssa1055946
7James DabillGBBeta1055847
8Loris GubianFRGasGas1166056
9Jack ChallonerGBBeta1186058
10Michael BrownGBGasGas1195564
11Pere BorrellasESGasGas1256659
12Matteo GrattarolaITGasGas1326765
13Alexz WiggGBGasGas1346668
  
27 mei 2012Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa1037
2Jeroni FajardoESBeta19514
3Takahisa FujinamiJPMontesa311417
4Adam RagaESGasGas33303
5Albert CabestanyESSherco35278
6James DabillGBBeta453213
7Jack ChallonerGBBeta623725
8Matteo GrattarolaITGasGas754530
9Loris GubianFRGasGas785028
10Daniel OliverasESOssa835132
11Michael BrownGBGasGas915833
12Pere BorrellasESGasGas1025448
13Alexz WiggGBGasGas1085652

Japan

2 juni 2012Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa615
2Jeroni FajardoESBeta19136
3Albert CabestanyESSherco221111
4Takahisa FujinamiJPMontesa281810
5James DabillGBBeta322012
6Adam RagaESGasGas351421
7Kenichi KuroyamaJPYamaha372413
8Alexz WiggGBGasGas443113
9Tomoyuki OgawaJPHonda522329
10Jack ChallonerGBBeta563323
11Michael BrownGBGasGas592930
12Daniel OliverasESOssa632835
13Loris GubianFRGasGas694029
14Tsuyoshi OgawaJPBeta724230
15Matteo GrattarolaITGasGas743836
  
3 juni 2012Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa20911
2Albert CabestanyESSherco21129
3Takahisa FujinamiJPMontesa25169
4Jeroni FajardoESBeta311912
5Adam RagaESGasGas331914
6Daniel OliverasESOssa452718
7Tomoyuki OgawaJPHonda482820
8Michael BrownGBGasGas482028
9James DabillGBBeta552035
10Fumitaka NozakiJPYamaha633924
11Jack ChallonerGBBeta663630
12Kenichi KuroyamaJPYamaha683929
13Loris GubianFRGasGas703931
14Alexz WiggGBGasGas794138
15Matteo GrattarolaITGasGas805525

Spanje

16 juni 2012Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa20128
2Albert CabestanyESSherco231112
3Adam RagaESGasGas251213
4Jeroni FajardoESBeta301911
5Takahisa FujinamiJPMontesa552728
6James DabillGBBeta593128
7Jack ChallonerGBBeta844341
8Daniel OliverasESOssa884444
9Loris GubianFRGasGas1004951
10Michael BrownGBGasGas1014754
11Matteo GrattarolaITGasGas1025448
12Alexz WiggGBGasGas1095257
13Pere BorrellasESGasGas1095257
14Eddie KarlssonSEGasGas1125557
15Gianluca TournourITGasGas1195564
  
17 juni 2012Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa1082
2Adam RagaESGasGas21165
3Jeroni FajardoESBeta22148
4Takahisa FujinamiJPMontesa391821
5James DabillGBBeta452520
6Jack ChallonerGBBeta673136
7Albert CabestanyESSherco681751
8Daniel OliverasESOssa713140
9Pere BorrellasESGasGas834538
10Alexz WiggGBGasGas894346
11Michael BrownGBGasGas925042
12Matteo GrattarolaITGasGas974948
13Eddie KarlssonSEGasGas1105654
14Gianluca TournourITGasGas1155857

Andorra

23 juni 2012Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa11101
2Jeroni FajardoESBeta1468
3Takahisa FujinamiJPMontesa201010
4Adam RagaESGasGas231310
5Albert CabestanyESSherco321814
6James DabillGBBeta331914
7Michael BrownGBGasGas412318
8Jack ChallonerGBBeta472720
9Matteo GrattarolaITGasGas542628
10Pere BorrellasESGasGas583028
11Alexz WiggGBGasGas643529
12Daniel OliverasESOssa683038
13Gianluca TournourITGasGas794534
14Eddie KarlssonSEGasGas864838
  
24 juni 2012Tot1eT2eT+
1Albert CabestanyESSherco1046
2Jeroni FajardoESBeta1358
3Adam RagaESGasGas1477
4Toni BouESMontesa15213
5Takahisa FujinamiJPMontesa281117
6James DabillGBBeta513021
7Michael BrownGBGasGas533122
8Daniel OliverasESOssa643133
9Pere BorrellasESGasGas704129
10Matteo GrattarolaITGasGas723042
11Jack ChallonerGBBeta733538
12Eddie KarlssonSEGasGas824438
13Alexz WiggGBGasGas894247
14Gianluca TournourITGasGas944549

ItaliŽ

8 juli 2012Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa301812
2Takahisa FujinamiJPMontesa322111
3Albert CabestanyESSherco33627
4Adam RagaESGasGas462620
5James DabillGBBeta502129
6Jeroni FajardoESBeta693930
7Daniel OliverasESOssa8032399
8Matteo GrattarolaITGasGas834637
9Michael BrownGBGasGas8642422
10Jack ChallonerGBBeta894841
11Loris GubianFRGasGas925042
12Alexandre FerrerFRSherco9357351
13Daniele MaurinoITOssa1076146
14Alexz WiggGBGasGas13071581
15Pere BorrellasESGasGas13263636

Groot BritanniŽ

28 juli 2012Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa4321184
2Takahisa FujinamiJPMontesa523418
3Adam RagaESGasGas563917
4Jeroni FajardoESBeta613427
5James DabillGBBeta674126
6Albert CabestanyESSherco825131
7Jack ChallonerGBBeta1015150
8Alexandre FerrerFRSherco1055352
9Michael BrownGBGasGas11158503
10Alexz WiggGBGasGas1266066
11Daniel OliverasESOssa1346173
12Matteo GrattarolaITGasGas13771642
13Eddie KarlssonSEGasGas1397168
14Pere BorrellasESGasGas14770752
  
29 juli 2012Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa1266
2Adam RagaESGasGas211461
3James DabillGBBeta4119202
4Jeroni FajardoESBeta471829
5Albert CabestanyESSherco522923
6Takahisa FujinamiJPMontesa582929
7Jack ChallonerGBBeta582929
8Alexz WiggGBGasGas864739
9Daniel OliverasESOssa964155
10Michael BrownGBGasGas996435
11Alexandre FerrerFRSherco1014853
12Matteo GrattarolaITGasGas1196554
13Eddie KarlssonSEGasGas1307357
14Pere BorrellasESGasGas1347262

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.