Laatste manche

Uitslagen 2013

Japan

27 april 2013Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa251087
2Adam RagaESGasGas45151614
3Albert CabestanyESSherco63192222
4Takahisa FujinamiJPMontesa69281823
5Jeroni FajardoESBeta74381719
6James DabillGBBeta77302423
7Tomoyuki OgawaJPHonda90402921
8Michael BrownGBGasGas95393422
9Kenichi KuroyamaJPYamaha106403630
10Jack ChallonerGBBeta115423439
11Fumitaka NozakiJPYamaha131583835
12Alexandre FerrerFRSherco137604136
13Matteo GrattarolaITGasGas144584145
14Yoshiaki NomotoJPBeta152544850
15Daniel OliverasESOssa154604846
  
28 april 2013Tot1eT2eT3eT+
1Takahisa FujinamiJPMontesa16466
2Jeroni FajardoESBeta191315
3Toni BouESMontesa201811
4Adam RagaESGasGas228122
5James DabillGBBeta2612113
6Albert CabestanyESSherco39161013
7Michael BrownGBGasGas40131512
8Fumitaka NozakiJPYamaha55181522
9Kenichi KuroyamaJPYamaha63251919
10Jack ChallonerGBBeta70292120
11Tomoyuki OgawaJPHonda72242028
12Alexandre FerrerFRSherco79282526
13Matteo GrattarolaITGasGas85333022
14Tsuyoshi OgawaJPBeta94333526
15Daniel OliverasESOssa98333530

USA

25 mei 2013Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa143110
2Takahisa FujinamiJPMontesa211281
3Adam RagaESGasGas4516821
4Jeroni FajardoESBeta46151120
5Albert CabestanyESSherco49111325
6James DabillGBBeta55102619
7Alexandre FerrerFRSherco66291918
8Loris GubianFRGasGas80232433
9Matteo GrattarolaITGasGas86382325
10Daniel OliverasES88311740
11Jack ChallonerGBBeta88323323
12Michael BrownGBGasGas89283526
13Benoit DagnicourtFRBeta118383545
14Pere BorrellasESGasGas154435160
15Eddie†KarlssonSE-
  
26 mei 2013Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESGasGas243516
2Toni BouESMontesa245316
3Takahisa FujinamiJPMontesa38151112
4Jeroni FajardoESBeta40236101
5Albert CabestanyESSherco551620181
6James DabillGBBeta611927123
7Alexandre FerrerFRSherco83313121
8Loris GubianFRGasGas90203337
9Matteo GrattarolaITGasGas104383630
10Jack ChallonerGBBeta1102933399
11Patrick SmageUSSherco1233942411
12Benoit DagnicourtFRBeta128474041
13Pere BorrellasESGasGas134434645

Andorra

15 juni 2013Tot1eT2eT+
1Adam RagaESGasGas211542
2Toni BouESMontesa261772
3Albert CabestanyESSherco322291
4Jeroni FajardoESBeta4421185
5Takahisa FujinamiJPMontesa442420
6Daniel OliverasES643331
7James DabillGBBeta653728
8Matteo GrattarolaITGasGas754530
9Loris GubianFRGasGas7831434
10Alexandre FerrerFRSherco8046331
11Pere BorrellasESGasGas854243
12Jack ChallonerGBBeta853550
13Benoit DagnicourtFRBeta995148
14Michael BrownGBGasGas1115457
15Eddie†KarlssonSE-
  
16 juni 2013Tot1eT2eT+
1Toni BouESMontesa532
2Adam RagaESGasGas17134
3Albert CabestanyESSherco281414
4James DabillGBBeta321814
5Takahisa FujinamiJPMontesa351322
6Jeroni FajardoESBeta35305
7Daniel OliverasES583622
8Matteo GrattarolaITGasGas613625
9Loris GubianFRGasGas653431
10Jack ChallonerGBBeta844836
11Michael BrownGBGasGas874245
12Eddie KarlssonSE894346
13Alexandre FerrerFRSherco905139
14Pere BorrellasESGasGas924349
15Benoit DagnicourtFRBeta964650

Spanje

23 juni 2013Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa61172123
2Adam RagaESGasGas87402027
3Albert CabestanyESSherco87253428
4Takahisa FujinamiJPMontesa93353226
5Matteo GrattarolaITGasGas114413934
6Jeroni FajardoESBeta1163936383
7Loris GubianFRGasGas120383646
8Daniel OliverasES124395134
9Jack ChallonerGBBeta124384838
10James DabillGBBeta126533439
11Eddie KarlssonSE142455146
12Alexandre FerrerFRSherco143534644
13Benoit DagnicourtFRBeta1445640462
14Pere BorrellasESGasGas169585655

ItaliŽ

7 juli 2013Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa4382015
2Adam RagaESGasGas67182128
3Takahisa FujinamiJPMontesa71221930
4Jeroni FajardoESBeta73282223
5Albert CabestanyESSherco86312332
6James DabillGBBeta90292635
7Matteo GrattarolaITGasGas102303537
8Michael BrownGBGasGas103383035
9Eddie KarlssonSE108413532
10Loris GubianFRGasGas111363837
11Daniel OliverasES116354239
12Benoit DagnicourtFRBeta117373545
13Jack ChallonerGBBeta120403347
14Alexandre FerrerFRSherco121384340
15Pere BorrellasESGasGas140474845

TsjechiŽ

14 juli 2013Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa4382015
1Adam RagaESGasGas9117
2Toni BouESMontesa12615
3Albert CabestanyESSherco17773
4James DabillGBBeta3215314
5Jeroni FajardoESBeta3512158
6Takahisa FujinamiJPMontesa4018148
7Alexandre FerrerFRSherco46122410
8Daniel OliverasES64301321
9Matteo GrattarolaITGasGas64212221
10Michael BrownGBGasGas65241724
11Loris GubianFRGasGas69202920
12Jack ChallonerGBBeta77272228
13Pere BorrellasESGasGas100433027
14Eddie KarlssonSE1013025415
15Martin KroustekCZBeta140534443

Groot BritanniŽ

27 juli 2013Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa143110
2Takahisa FujinamiJPMontesa211281
3Adam RagaESGasGas4516821
4Jeroni FajardoESBeta46151120
5Albert CabestanyESSherco49111325
6James DabillGBBeta55102619
7Alexandre FerrerFRSherco66291918
8Loris GubianFRGasGas80232433
9Matteo GrattarolaITGasGas86382325
10Daniel OliverasES88311740
11Jack ChallonerGBBeta88323323
12Michael BrownGBGasGas89283526
13Benoit DagnicourtFRBeta118383545
14Pere BorrellasESGasGas154435160
15Eddie†KarlssonSE-
  
28 juli 2013Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa39111414
2Adam RagaESGasGas652422181
3Jeroni FajardoESBeta68222125
4Takahisa FujinamiJPMontesa69272715
5Albert CabestanyESSherco79212632
6Loris GubianFRGasGas96293136
7James DabillGBBeta993235293
8Jack ChallonerGBBeta108432837
9Michael BrownGBGasGas1123429472
10Alexandre FerrerFRSherco124383848
11Daniel OliverasES124423745
12Matteo GrattarolaITGasGas126394344
13Benoit DagnicourtFRBeta155465851
14Pere BorrellasESGasGas175575860
15Eddie†KarlssonSE-

Frankrijk

31 augustus 2013Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESGasGas12822
2Jeroni FajardoESBeta15951
3Toni BouESMontesa279117
4James DabillGBBeta40121315
5Albert CabestanyESSherco4828713
6Takahisa FujinamiJPMontesa51231216
7Alexandre FerrerFRSherco54251415
8Loris GubianFRGasGas73292321
9Matteo GrattarolaITGasGas89323126
10Jack ChallonerGBBeta105413133
11Michael BrownGBGasGas108423729
12Eddie KarlssonSE126434142
13Pere BorrellasESGasGas1354047462
  
1 september 2013Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa221723
2Albert CabestanyESSherco271764
3Adam RagaESGasGas2815211
4Jeroni FajardoESBeta36151110
5James DabillGBBeta37111115
6Takahisa FujinamiJPMontesa45181710
7Michael BrownGBGasGas66252417
8Loris GubianFRGasGas67301720
9Alexandre FerrerFRSherco69341421
10Matteo GrattarolaITGasGas89323126
11Eddie KarlssonSE97343132
12Jack ChallonerGBBeta113414131
13Pere BorrellasESGasGas146514253

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.