Laatste manche

Uitslagen 2014

AustraliŽ

12 april 2014Tot1eT2eT3eT+
1Takahisa FujinamiJPMontesa82321
2Toni BouESBeta9720
3Jeroni FajardoESMontesa11812
4Adam RagaESGasGas11821
5James DabillGBBeta3367164
6Albert CabestanyESSherco3415712
7Pol TarresESSherco62222020
8Alexandre FerrerFRSherco70281626
9Jorge CasalesESGasGas81312624
10Eddie KarlssonSEMontesa85311935
11Michael BrownGBGasGas89283823
12Alexz WiggGBGasGas98323630
13Jack SheppardGBBeta101402932
14Pere BorrellasESGasGas131504635
15Loris GubianFR194547070
  
13 april 2014Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa7511
2Adam RagaESGasGas131021
3Jeroni FajardoESBeta3920127
4Albert CabestanyESSherco3922116
5James DabillGBBeta5025718
6Takahisa FujinamiJPMontesa69253311
7Jorge CasalesESGasGas81312327
8Eddie KarlssonSEMontesa106304135
9Pol TarresESSherco106383731
10Alexandre FerrerFRSherco116304343
11Alexz WiggGBGasGas134435140
12Jack SheppardGBBeta143495341
13Pere BorrellasESGasGas151465847
14Michael BrownGBGasGas185635765
15Loris GubianFR21707070

Japan

26 april 2014Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESGasGas2610871
2Toni BouESMontesa42149181
3Takahisa FujinamiJPMontesa451712151
4Albert CabestanyESSherco56252281
5Jeroni FajardoESBeta622213243
6James DabillGBBeta823020302
7Jorge CasalesESGasGas844026171
8Alexandre FerrerFRSherco102403131
9Kenichi KuroyamaJPYamaha1084834233
10Pol TarresESSherco109363637
11Fumitaka NozakiJPYamaha115463039
12Alexz WiggGBGasGas116374237
13Tomoyuki OgawaJPBeta118414235
14Tsuyoshi OgawaJPBeta123444237
15Jack SheppardGBBeta128424640
  
27 april 2014Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESGasGas4017167
2Toni BouESMontesa4713268
3Albert CabestanyESSherco53241613
4Takahisa FujinamiJPMontesa63222021
5Jeroni FajardoESBeta66202620
6Tomoyuki OgawaJPHona81262926
7Jorge CasalesESGasGas89362924
8Alexandre FerrerFRSherco108374031
9Fumitaka NozakiJPYamaha110324632
10James DabillGBBeta111374232
11Pol TarresESSherco118364537
12Eddie KarlssonSEMontesa122443543
13Kenichi KuroyamaJPYamaha124394144
14Jack SheppardGBBeta130383458
15Tsuyoshi OgawaJPBeta132484242

Europa (Frankrijk)

25 mei 2014Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESGasGas141022
2Toni BouESMontesa277128
3Albert CabestanyESSherco3915159
4Jorge CasalesESGasGas65242714
5Matteo GrattarolaITGasGas67271723
6Takahisa FujinamiJPMontesa70271627
7James DabillGBBeta71321920
8Alexandre FerrerFRSherco77232232
9Jeroni FajardoESBeta102334029
10Pol TarresESSherco110312653
11Jack SheppardGBBeta129474240
12Alexz WiggGBGasGas144495144
13Loris GubianFRGasGas151505051
14Michael BrownGBGasGas156545151
15Eddie KarlssonSEMontesa157475060

ItaliŽ

1 juni 2014Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa321976
2Adam RagaESGasGas592119172
3Albert CabestanyESSherco692222223
4Jeroni FajardoESBeta703018157
5James DabillGBBeta833719225
6Takahisa FujinamiJPMontesa964225218
7Pol TarresESSherco1123734374
8Matteo GrattarolaITGasGas1194834361
9Jorge CasalesESGasGas1265332356
10Michael BrownGBGasGas1424947433
11Eddie KarlssonSEMontesa142514645
12Alexandre FerrerFRSherco1544353517
13Alexz WiggGBGasGas159605544
14Pere BorrellasESGasGas168535560
15Jack SheppardGBBeta1705355584

BelgiŽ

Enkele foto's

13 juli 2014Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa59251321
2Adam RagaESGasGas65222419
3Albert CabestanyESSherco66262119
4Takahisa FujinamiJPMontesa84362325
5Jeroni FajardoESBeta873033231
6James DabillGBBeta88342133
7Alexandre FerrerFRSherco91293032
8Matteo GrattarolaITGasGas99393129
9Jorge CasalesESGasGas105363237
10Michael BrownGBGasGas1163840371
11Jack SheppardGBBeta1193836369
12Alexz WiggGBGasGas121364144
13Pol TarresESSherco128434045
14Maxime WarenghienBESherco13346373713
15Eddie KarlssonSEMontesa148525244

Groot BritanniŽ

19 juli 2014Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa181710
2Adam RagaESGasGas4922207
3Albert CabestanyESSherco57152319
4Jeroni FajardoESBeta732332171
5Takahisa FujinamiJPMontesa74283016
6James DabillGBBeta80322325
7Alexandre FerrerFRSherco94353821
8Michael BrownGBGasGas101383429
9Jorge CasalesESGasGas1043935273
10Alexz WiggGBGasGas113394133
11Pol TarresESSherco121364045
12Matteo GrattarolaITGasGas127523639
13Jack SheppardGBBeta128514730
14Eddie KarlssonSEMontesa154564949
  
20 juli 2014Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa205510
2Adam RagaESGasGas3513157
3Jeroni FajardoESBeta36131211
4James DabillGBBeta4518216
5Takahisa FujinamiJPMontesa48241212
6Jorge CasalesESGasGas5232137
7Albert CabestanyESSherco53291311
8Matteo GrattarolaITGasGas64311716
9Alexandre FerrerFRSherco68282317
10Michael BrownGBGasGas78282723
11Pol TarresESSherco84362226
12Jack SheppardGBBeta96383226
13Alexz WiggGBGasGas122423149
14Eddie KarlssonSEMontesa124454534

Frankrijk

27 juli 2014Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESGasGas2020
2Toni BouESMontesa2110
3Jeroni FajardoESBeta13562
4Albert CabestanyESSherco22976
5Jorge CasalesESGasGas3481610
6Takahisa FujinamiJPMontesa39141114
7Alexandre FerrerFRSherco4225116
8Pol TarresESSherco53141920
9Matteo GrattarolaITGasGas65401411
10James DabillGBBeta65212222
11Alexz WiggGBGasGas72252423
12Loris GubianFRGasGas82272035
13Michael BrownGBGasGas98323630
14Jack SheppardGBBeta102344226
15Eddie KarlssonSEMontesa111542532

Spanje

6 september 2014Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa37591112
2Albert CabestanyESSherco6511271710
3Adam RagaESGasGas6623151612
4Jeroni FajardoESBeta6716201912
5Takahisa FujinamiJPMontesa693114222
6Alexandre FerrerFRSherco812430216
7Jorge CasalesESGasGas9027262413
8Pol TarresESSherco902328345
9Matteo GrattarolaITGasGas943727291
10James DabillGBBeta12645253125
11Michael BrownGBGasGas12742313222
12Jack SheppardGBBeta1385144385
13Alexz WiggGBGasGas1445047443
14Eddie KarlssonSEMontesa144564642
  
7 september 2014Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa19568
2Adam RagaESGasGas3381213
3Jeroni FajardoESBeta44171215
4Albert CabestanyESSherco58142717
5Takahisa FujinamiJPMontesa61192022
6James DabillGBBeta65222518
7Jorge CasalesESGasGas68193217
8Pol TarresESSherco72172926
9Matteo GrattarolaITGasGas72322218
10Alexandre FerrerFRSherco76213124
11Jack SheppardGBBeta101353333
12Michael BrownGBGasGas110373736
13Alexz WiggGBGasGas115384136
14Eddie KarlssonSEMontesa122454136

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.