Laatste manche

Uitslagen 2015

Japan

25 april 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa17764
2Jeroni FajardoESBeta269134
3Adam RagaESGasGas301479
4Takahisa FujinamiJPMontesa61241720
5Albert CabestanyESSherco67252517
6Jaime BustoESMontesa92282638
7Jorge CasalesESBeta95362732
8Kenichi KuroyamaJPYamaha96373821
9Tomoyuki OgawaJPHonda97362536
10Alexandre FerrerFRSherco98263636
11Michael BrownGBGasGas106344527
12Fumitaka NozakiJPYamaha107264140
13James DabillGBVertigo113442841
14Tsuyoshi OgawaJPBeta116404333
15Franz KadlecDEBeta136455041
  
26 april 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa3471710
2Takahisa FujinamiJPMontesa51241710
3Jeroni FajardoESBeta53211319
4Adam RagaESGasGas59271319
5Albert CabestanyESSherco61252214
6Jaime BustoESMontesa83322427
7Tomoyuki OgawaJPHonda86252932
8James DabillGBVertigo87382821
9Alexandre FerrerFRSherco89303722
10Kenichi KuroyamaJPYamaha97343726
11Tsuyoshi OgawaJPBeta104402935
12Fumitaka NozakiJPYamaha109314038
13Franz KadlecDEBeta112404329
14Yoshiaki NomotJPBeta175605857
15Yuki SatoJPHonda176605858

TsjechiŽ

30 mei 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa47227144
2Adam RagaESGasGas602716143
3Albert CabestanyESSherco662623161
4Jaime BustoESMontesa722619261
5James DabillGBVertigo732118304
6Takahisa FujinamiJPMontesa76282028
7Jeroni FajardoESBeta823121255
8Alexandre FerrerFRSherco94303628
9Eddie KarlssonSEMontesa98342737
10Franz KadlecDEBeta104333932
11Jack SheppardGBJgas119414434
12Ole Kristian SorensenSESherco126423846
13Hakon PedersenSEOssa128454439
  
31 mei 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa3116411
2Adam RagaESGasGas37141112
3Jeroni FajardoESBeta49131125
4Takahisa FujinamiJPMontesa652517221
5Jaime BustoESMontesa69312315
6Albert CabestanyESSherco71212228
7Franz KadlecDEBeta79282427
8James DabillGBVertigo85262633
9Jack SheppardGBJgas93323229
10Alexandre FerrerFRSherco99352539
11Eddie KarlssonSEMontesa101382835
12Hakon PedersenSEOssa1345238422
13Ole Kristian SorensenSESherco1505346492

Zweden

6 juni 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa491910137
2Jeroni FajardoESBeta591521158
3Adam RagaESGasGas59301514
4Takahisa FujinamiJPMontesa612120128
5Albert CabestanyESSherco722519208
6Eddie KarlssonSEMontesa9223312810
7James DabillGBVertigo953125309
8Alexandre FerrerFRSherco973121369
9Jaime BustoESMontesa1063734269
10Franz KadlecDEBeta1063236344
11Hakon PedersenSEOssa1223834419
12Jack SheppardGBJgas1223834419
13Pol TarresESSherco137434945
14Ole Kristian SorensenSESherco1424747408
  
7 juni 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa2510105
2Adam RagaESGasGas281378
3Albert CabestanyESSherco4521159
4Jeroni FajardoESBeta62202220
5Takahisa FujinamiJPMontesa63123219
6James DabillGBVertigo65202817
7Jaime BustoESMontesa74292421
8Pol TarresESSherco86263129
9Jack SheppardGBJgas88303325
10Franz KadlecDEBeta91342730
11Alexandre FerrerFRSherco95352832
12Eddie KarlssonSEMontesa100333829
13Ole Kristian SorensenSESherco145504748
14Hakon PedersenSEOssa152465056

Groot BritanniŽ

13 juni 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa4152115
2Adam RagaESGasGas50161816
3Albert CabestanyESSherco78193425
4Jeroni FajardoESBeta883636151
5Jaime BustoESMontesa102333732
6James DabillGBVertigo103283936
7Takahisa FujinamiJPMontesa104393035
8Alexandre FerrerFRSherco1153242401
9Eddie KarlssonSEMontesa137434054
10Franz KadlecDEBeta1434547474
11Pol TarresESSherco144514845
12Jack SheppardGBJgas147544449
  
14 juni 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa10820
2Adam RagaESGasGas4024106
3Jeroni FajardoESBeta63341712
4Albert CabestanyESSherco71322316
5Jaime BustoESMontesa81442413
6Takahisa FujinamiJPMontesa84452712
7James DabillGBVertigo94502222
8Alexandre FerrerFRSherco115422746
9Eddie KarlssonSEMontesa136534835
10Franz KadlecDEBeta140544640
11Pol TarresESSherco146534944
12Jack SheppardGBJgas149584744

Frankrijk

27 juni 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa21768
2Adam RagaESGasGas39161211
3Takahisa FujinamiJPMontesa41161312
4Albert CabestanyESSherco46122410
5Jeroni FajardoESBeta53142019
6Alexandre FerrerFRSherco672718211
7Jaime BustoESMontesa68193514
8Jorge CasalesESBeta79282427
9Eddie KarlssonSEMontesa102432633
10James DabillGBVertigo109353638
11Pol TarresESSherco110372845
12Franz KadlecDEBeta112423931
13Hakon PedersenSEOssa124374245
14Francesc MoretESVertigo127424045
  
28 juni 2015Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESGasGas12318
2Toni BouESMontesa162140
3Jeroni FajardoESBeta331599
4Takahisa FujinamiJPMontesa3891514
5Albert CabestanyESSherco40168142
6Jaime BustoESMontesa42121515
7Eddie KarlssonSEMontesa5026915
8Alexandre FerrerFRSherco691821264
9Jorge CasalesESBeta71252125
10James DabillGBVertigo90302634
11Franz KadlecDEBeta102382638
12Francesc MoretESVertigo109363439
13Hakon PedersenSEOssa128513740
14Pol TarresESSherco164495560

Andorra

4 juii 2015Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESGasGas146431
2Toni BouESMontesa2026111
3Jeroni FajardoESBeta2981182
4Albert CabestanyESSherco34121102
5Jorge CasalesESBeta58171625
6Jaime BustoESMontesa62211526
7Alexandre FerrerFRSherco63248229
8Takahisa FujinamiJPMontesa65182126
9Francesc MoretESVertigo873226272
10Pol TarresESSherco93323031
11Franz KadlecDEBeta9534212812
12James DabillGBVertigo1103131408
13Eddie KarlssonSEMontesa1253640454
14Jack SheppardGBJgas13146343615
15Hakon PedersenSEOssa15143524511
  
5 juli 2015Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESGasGas152103
2Toni BouESMontesa22958
3Albert CabestanyESSherco246144
4Jeroni FajardoESBeta39101613
5Takahisa FujinamiJPMontesa57182118
6Jaime BustoESMontesa61201922
7Jorge CasalesESBeta6233920
8Alexandre FerrerFRSherco67231727
9James DabillGBVertigo77272129
10Franz KadlecDEBeta78262428
11Francesc MoretESVertigo101373331
12Eddie KarlssonSEMontesa111314337
13Jack SheppardGBJgas115373840
14Hakon PedersenSEOssa134534437
15

USA

25 juii 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa37912115
2Adam RagaESGasGas692122188
3Jorge CasalesESBeta783716205
4Albert CabestanyESSherco833030212
5Jeroni FajardoESBeta913222325
6Takahisa FujinamiJPMontesa1003630322
7James DabillGBVertigo1074233275
8Alexandre FerrerFRSherco1103938312
9Jaime BustoESMontesa11431403310
10Franz KadlecDEBeta1284041407
11Eddie KarlssonSEMontesa1324641414
12Jack SheppardGBJgas1735551607
  
26 juli 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa261097
2Adam RagaESGasGas50201713
3Jeroni FajardoESBeta55222211
4Albert CabestanyESSherco79282427
5Takahisa FujinamiJPMontesa81272925
6Jaime BustoESMontesa83353414
7Jorge CasalesESBeta85312727
8James DabillGBVertigo91313525
9Alexandre FerrerFRSherco101333533
10Eddie KarlssonSEMontesa114384234
11Franz KadlecDEBeta123473838
12Jack SheppardGBJgas140424850

EU (Spanje)

5 september 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa31002
2Adam RagaESGasGas72014
3Jeroni FajardoESBeta2614813
4Jaime BustoESMontesa3687165
5Albert CabestanyESSherco36171072
6Jorge CasalesESBeta461617103
7Alexandre FerrerFRSherco56172217
8Takahisa FujinamiJPMontesa65332210
9Francesc MoretESVertigo762730172
10James DabillGBVertigo772924222
11Eddie KarlssonSEMontesa8030112910
12Pol TarresESSherco883919273
13Franz KadlecDEBeta933324288
14Jack SheppardGBJgas1385139471
  
6 september 2015Tot1eT2eT3eT+
1Toni BouESMontesa6600
2Adam RagaESGasGas121020
3Albert CabestanyESSherco241437
4Jaime BustoESMontesa251258
5Jeroni FajardoESBeta2715111
6Jorge CasalesESBeta4423192
7Alexandre FerrerFRSherco60242313
8Eddie KarlssonSEMontesa81302427
9Takahisa FujinamiJPMontesa89363122
10James DabillGBVertigo95223043
11Franz KadlecDEBeta101353234
12Pol TarresESSherco1012633375
13Jack SheppardGBJgas111413733
14Francesc†MoretESVertigo†--39

Spanje

12 september 2015Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESGasGas12912
2Toni BouESMontesa2917111
3Albert CabestanyESSherco43201013
4Jorge CasalesESBeta54241416
5Jeroni FajardoESBeta56261812
6Alexandre FerrerFRSherco58321511
7James DabillGBVertigo75302322
8Jaime BustoESMontesa88403018
9Pol TarresESSherco95452129
10Takahisa FujinamiJPMontesa97453715
11Francesc MoretESVertigo117463536
12Eddie KarlssonSEMontesa123384045
13Jack SheppardGBJgas123464037
14Franz KadlecDEBeta133524239
15Hakon PedersenSEOssa137534836
  
13 september 2015Tot1eT2eT3eT+
1Adam RagaESGasGas9027
2Toni BouESMontesa141112
3Jeroni FajardoESBeta221138
4Albert CabestanyESSherco3281212
5Jorge CasalesESBeta3214711
6Jaime BustoESMontesa43161512
7Takahisa FujinamiJPMontesa50181616
8Alexandre FerrerFRSherco71281330
9Pol TarresESSherco81152640
10Franz KadlecDEBeta86252338
11James DabillGBVertigo87272139
12Eddie KarlssonSEMontesa88302533
13Francesc MoretESVertigo98283436
14Hakon PedersenSEOssa102462729
15Ole Kristian SorensenSESherco112412843

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.