Eindstand 2019

TotITITFRCZ
1Marcelli Gabriel CarrballidoesMontesa355858510085
2Gianluca TournourITGasGas26055608560
3Aniol GelabertESScorpa25070506070
4Francesc MoretESMontesa240602555100
5Matteo GratarolaITHonda200100100
6Lorenzo GandolaITVertigo19035307055
7Marc Riba LazaroESTRRS15722405045
8Sergio PiardiITBeta10216164030
9Toby MartinGBBeta1004555
10Arnau Garcia FarreESJTG952570
11Martin MatejicekCZGasGas9414103040
12Max FaudeDEBeta9412223525
13Carlo Alberto RabinoITBeta9420142535
14Paul ReumschŁsselDETRRS8910124522
15Jack PeaceGBSherco705020
16Martin KroustekCZTRRS689950
17Dan PeaceGBSherco653035
18Andrea RivaITTRRS631845
19Teo ColairoFRGasGas4040
20Mats NilsenNOSherco357820
21Mattia SpreaficoITSherco26818
22Randy KerstjensNLGasGas77
23Daniel AndreassonSEGasGas66

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.