Eindstand 2019

TotITJPNLBEPOFRES
12
1Toni BouESMontesa1602020202020202020
2Adam RagaESTRRS1341717171717171517
3Takahisa FujinamiJPMontesa1121115151515131315
4Jaime BustoESVertigo96131091313101711
5Jorge CasalesESVertigo814911111115119
6James DabillGBBeta80813131091197
7Benoit BincazFRBeta691566810888
8Miquel GalabertESSherco6610884791010
9Franz KadlecDETRRS649111098575
10Jack PriceGBGasGas4967774666
11Dan PeaceGBSherco3034525434
12Arnau FarreESJotagas2653675
13Jeroni FajardoESGasGas1313
14Oriol NogueraESJotagas1275
15Andrea RivaITTRRS12264
16Kenichi KuroyamaJPYamaha954
17Tomoyuki OgawaJPHonda523
18Fumitaka NozakiJPYamaha532

N.B. De 7 eerste manches van Jeroni Fajardo werden geschrapt ingevolge een overeenkomst waarbij hij met ingang van 16 september 2018 voor 1 jaar geschorst werd wegens (ongewilde) inbreuk op het doping reglement. Link naar de mededeling op de FIM site.

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.