Eindstand 2020

TotFRESANIT
12121212
1Toni BouESMontesa1522015202017202020
2Adam RagaESTRRS121132015172017910
3Jaime BustoESVertigo105171717101010159
4Jorge CasalesESGasGas9811116815151715
5Jeroni FajardoESSherco82151310791117
6Gabriel MarcelliESMontesa824613151381013
7Takahisa FujinamiJPMontesa78101087913138
8Miquel GalabertESGasGas75891111611811
9James DabillGBBeta62759911777
10Dan PeaceGBSherco4554765666
11Benoit BincazFRBeta42984138
12Jack PriceGBVertigo32675545

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.