Eindstand 2021

TotITFRADFRESPT
121121121
1Toni BouESMontesa172201720201520202020
2Adam RagaESTRRS150171515172017171517
3Jaime BustoESVertigo1221398131715151715
4Matteo GrattarolaITBeta112151117151110111111
5Miquel GalabertESGasGas958101111131391010
6Takahisa FujinamiJPMontesa94920138811799
7Gabriel MarcelliESMontesa92108710108131313
8Jeroni FajardoESSherco80111397961078
9Jorge CasalesESGasGas5710969887
10Benoit BincazFRBeta38677666
11Dan PeaceGBSherco20776
12Teo ColairoFRBeta55

AD: Andorra
AT: Oostenrijk
AU: AustraliŽ
BE: BelgiŽ
CH: Zwitserland
CZ: TsjechiŽ
DE: Duitsland
†††††ES: Spanje
FI: Finland
FR: Frankrijk
GB: Groot BritanniŽ
IE: Ierland
IT: ItaliŽ
JP: Japan
†††††LU: Groot Hertogdom Luxemburg
NO: Noorwegen
PL: Polen
PT: Portugal
SE: Zweden
SM: San Marino
US: Verenigde Staten van Amerika

Copyright © v.z.w. Trial Club Leuven. Alle informatie op deze website mag slechts gebruikt worden mits voorafgaandelijke toestemming.